Eylül 16, 2023

Yapay Zeka Shiba Inu’nun 30 Eylül için Fiyat Tahmini Yaptı: Yatırımcıları Neler Bekliyor?


PricePredictions’ın makine öğrenimi algoritmasına göre, Shiba Inu (SHIB) Eylül 2023’ün geri kalanında düşmeye devam edecek. Platformun tahminine göre, SHIB 30 Eylül’de %1,22’lik bir düşüşle 0,000007278 dolara gerileyecek. Yapay zeka ayrıca SHIB’in en az Ekim ortasına kadar düşmeye devam edeceğini öngörüyor.

Shiba Inu

PricePredictions popüler meme coin‘in inişini sürdüreceğini söylerken, Changelly token’ın 30 Eylül’de 0,000007910 dolara yükseleceğini öngörüyor. Bu, mevcut seviyelerden yaklaşık %7,4’lük bir artışı temsil ediyor.

Shiba Inu 2023’ün Geri Kalanında Hangi Yöne Gidecek?

SHIB’in hangi yöne gideceği belirsiz olmakla birlikte, token’ın mevcut fiyat noktasında konsolide olma olasılığı da var. SHIB bu yılın Şubat ayından bu yana aşağı yönlü bir seyir izliyor. Merakla beklenen Shibarium lansmanı da varlığın fiyatını yükseltmek için çok az şey yaptı.

Buna ek olarak, daha büyük kripto piyasası da düşüşte. Bu durum da Shiba Inu’nun (SHIB) sıkıntılarına katkıda bulunuyor. Bitcoin (BTC) daha iyiye doğru bir hamle yapana kadar, SHIB gibi meme coin’lerin yakın zamanda güçlü bir performan göstermesi de pek olası görünmüyor.

Bununla birlikte, BTC’nin yarılanma olayının 2024 yılının Nisan ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Tarihsel olarak, yarılanma olayları genellikle bir boğa koşusuna yol açmıştır.

Yatırımcılar 2024 yarılanması için de benzer bir model beklemektedir. SEC de büyük olasılıkla önümüzdeki yılın başlarında çeşitli spot BTC ETF’lerine ilişkin kararını açıklayacak. SEC spot BTC ETF’sini onaylarsa, Bitcoin‘in (BTC) boğa koşusu şansını daha da artıracaktır. Bir Bitcoin (BTC) boğa koşuşunun, diğer  token’ları da tetiklemesi mümkün.

Haber yazıldığı sırada SHIB, son 24 saatte %1,1 artışla 0,00000736 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?