Şubat 13, 2023

Yapay Zeka Sevgililer Günü için Tahmini Verdi!

Topluluk Bitcoin için büyük umutlar besliyordu. Dünyanın en büyük kripto para birimi nihayet toparlanma yolundaydı. Varlık 25 bin dolara ulaşmaya çalışırken büyük engellerle karşılaştı. Bugün erken saatlerde BTC, son 90 günün en yüksek seviyesi olan 24.167,21 dolara yükseldi. Ardından 21.539,39 dolara kadar düşüş yaşadı. Bazıları için kral madalyonun kanlı bir Sevgililer Günü geçirmesi mümkün.

Makine öğrenimi algoritmaları kullanan önde gelen bir kripto izleme firması olan PricePredictions’a göre, BTC mevcut bölgesi etrafında oyalanacak. Platform, Bitcoin’in 14 Şubat’ta 21.632 dolardan işlem göreceğinin muhtemel olduğunu belirtti.

Bitcoin

Buna ek olarak, makine öğrenimi algoritması Bitcoin için düşüş haftası olacağına inanın sinyallerini verdi. Firma şunları yazdı.

“Bitcoin teknik analizimize göre, uzun vadede düşüş eğilimi görüyoruz. Bu nedenle Bitcoin fiyatının önümüzdeki 7 gün içinde 33.58 dolar düşerek 20 Şubat 2023’e kadar 21,661.40 dolara ulaşacağını tahmin ediyoruz.”

Son fiyat değişikliğinin ortasında Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68,789.63 doların %68.33 altında kalmaya devam ediyor.  En yüksek seviye Kasım 2021’de görülmüştü.

Bitcoin Sahipleri Düşüşe Rağmen Kâr Etmeye Devam Ediyor

Bitcoin düşüş yaşarken kripto para topluluğu endişelenmeye başladı. Varlık bir düşüşle karşılaşmış olsa da, şu anda para kazananların yüzdesi yüksek kaldı. Into the Block’a göre, BTC sahiplerinin %63’ü kâr elde ediyor.

Bitcoin mevcut fiyat seviyesinden yukarı doğru hareket etmeyi başarırsa, BTC sahipleri daha fazla kazanç elde etmesi mümkün.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?