Şubat 27, 2023

Yapay Zeka Odaklı Altcoin Yeni Bir Ralliye Hazırlanıyor!


Yapay zeka (AI) odaklı altcoin SingularityNET ($AGIX), 2023’ün başından bu yana yükseliş kaydediyor. AI odaklı projelerin popülerliğine ek olarak AGIX Şubat 2023’ün başında da bir boğa tuzağının ardından yatay hareket izliyor. Son olarak, mevcut oluşumun AI bağlantılı kripto para birimi için bir başka yükseliş dalgası büyüsünü desteklemesi muhtemeldir.

SingularityNET platformu, yapay zeka hizmetlerinin oluşturulmasına, paylaşılmasına ve bunlardan para kazanılmasına olanak tanıyor. Mevcut piyasa büyüklüğüne göre 84. sırada yer alan kripto para birimi, 1 Ocak 2023’ten bu yana rallinin başlamasından bu yana sekiz kat değer kazandı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere AI token’larına olan ilgi herhangi bir ölçüde azalmış görünmüyor. Son zamanlardaki veriler, SingularityNET’in (AGIX) en büyük 100 Ethereum balinası arasında satın alınan ilk 10 token arasında yer alıyor.

SingularityNET Rallisi Devam Edecek mi?

Son üç haftada AGIX tarafından izlenen fiyat modeline göre, simetrik bir üçgen modelinin oluşumu, AI token için yaklaşan bir rallinin potansiyel bir işareti olduğunu söylemek mümkün. Captain Faibik, kripto para biriminin başka bir yükseliş formasyonu için hazırlandığına inanıyor. Kripto piyasasındaki son düzeltme muhtemelen SingularityNET madalyonunun beklentileri üzerinde bir miktar etkiye sahip olabilir.

Bir düzeltme aşamasından sonra Bitcoin fiyatı, altcoinler için cesaret verici bir işaret olarak haftaya yükselişle başlıyor. Bitcoin’in sıçraması, ABD Dolar Endeksi’ndeki (DXY) %0,36’lık düşüşle aynı zamana denk geliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : CoinGape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?