Şubat 11, 2023

Yapay Zeka Aracı ChatGPT Shiba Inu Fiyatını Yorumladı

Yapay zeka (AI) platformu ChatGPT, birçok kripto para yatırımcısı tarafından sıklıkla kullanılmaya başladı. AI, kripto dünyasındaki güncel gelişmelere odaklanamıyor olsa da beklentileri yorumluyor. Araç son

ChatGPT’nin 2030 yılı için Shiba Inu (SHIB) tahmini ise dikkat çekti. AI, yaşanan tüm gelişmelere rağmen fiyatın gelecekte nasıl şekilleneceği konusunda kararsız.

Bununla birlikte, yapay zeka, genel kripto piyasası görünümünün ve ağ gelişiminin SHIB’nin fiyatını belirleyebileceğine dikkat çekti.

 Shiba Inu’nun 2030 yılındaki fiyatını herhangi bir doğruluk derecesiyle tahmin etmek mümkün değildir. Fiyat kripto para piyasasının performansı, projenin gelişimi ve genel ekonomik iklim de dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olacaktır… Kripto para piyasası son derece değişken ve öngörülemezdir ve SHIB’nin gelecekteki fiyatı hakkında yapılan tahminler tamamen spekülatiftir.

Şu an deneysel aşamada olan araç, fiyatları izlemek ve belirli koşullarda alım satım yapmak gibi tekrarlayan görevleri otomatikleştirmek için kullanılabilir. Aracın analitik potansiyeli, yatırımcıların piyasa trendlerine ve fiyatlarına dayalı bilinçli kararlar almasına yardımcı olabilir.

Shiba Inu Fiyatının Temelleri

PricePredictions’taki yapay zeka aracı da önümüzdeki haftalar için SHIB fiyatını tahmin etti. Bir makine öğrenimi algoritmasından yararlanan araca göre, SHIB’nin 28 Şubat’ta 0,000012 dolardan işlem görmesi için bir fiyat düzeltmesi yaşaması muhtemel.

ChatGPT tarafından sunulan tahminin, varlığın yükselmesi için tokena daha fazla fayda sağlamak üzere ağda daha fazla gelişmeye ihtiyaç olduğuna inanan SHIB savunucularıyla uyumlu olduğunu belirtmek gerekir. Özellikle, tokenin başlangıcından ve yükselişinden bu yana, fayda eksikliği nedeniyle eleştirilere maruz kalmıştır.

Bu bağlamda, Shiba Inu geliştiricileri, varlığın fiyatını iyileştirmek için tokenlerin hızlandırılmış şekilde yakılması gibi çeşitli girişimleri sıraladı. Aynı zamanda, topluluk Shibarium olarak adlandırılan katman 2 protokolü için hazırlanıyor.

Geliştiricilere göre, Shibarium’un maliyetleri en aza indireceği ve bir kez yayınlandığında işlem hızlarını artıracağı bildiriliyor. Ancak, yükseltme için lansman tarihi belirsizliğini koruyor.

Kaynak : FinBold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?