Kasım 6, 2022

%4209 Artış: Yakım Oranı Fırlayan Meme Coin’de Beklentiler Artıyor!


Son güncellenme : 07.11.2022 - 16:32

Shibburn izleme platformu tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde, meme coin yakım oranı, önceki 24 saatlik döneme kıyasla %4209 oranında arttı. Ölü cüzdanlara milyonlarca token daha gönderildi ve bu da yakım oranında bir artışa yansıdı. Son 24 saatte 93.770.165 SHIB token’ı yakıldı ve bu toplamda 9 işlemde yapıldı. Önceki gün sadece 2,1 milyon meme coin yakıldığını belirtmekte fayda var.

Shiba Inu yakım oranında artış

Bunların yanında, SHIB yakımlarını bildiren platform, son yedi gün içinde yakılan meme coin miktarının 197.799.286 SHIB olduğunu gösteriyor.

Dahası, Shiba Inu, WhaleStats verilerine göre şu anda 1.237.156 olan sahip sayısında yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. Ayrıca şu anda meme coin sahiplerinin çoğunluğu (tam olarak %97) orta ve uzun vadeli yatırımcılardır. IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, uzun vadeli yatırımcıların (“hodler”ların) yüzdesi %48’e yükselirken, orta vadeli yatırımcıların oranı şu anda %49’dur.

Öte yandan son 24 saatte, cüzdanlar arasında şaşırtıcı miktarda SHIB hareketi görüldü. Kripto veri izleyicisi Whale Alert’e göre, cüzdanlar arasında 43.022.376 dolar değerinde 3.400.897.761.900 meme coin taşındı.

Meme coin için Shibarium beklentileri

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, yakın tarihte piyasaya sürülmesi planlanan Shibarium güncellemesi için bazı beklentiler mevcut.

Meme coin ekibinin bildirdiğine göre; şu anda 20.800’den fazla takipçisi olan @shibariumnet adlı resmi bir Twitter hesabı açıldı. Ekibe göre, burası sonunda Shibarium Ağı ve Protokolü ile ilgili her şey için bir sosyal bilgi merkezi haline gelecek. Ayrıca Unification tarafından sağlanan son güncellemelere göre Shibarium, genel bir beta sürümüne yaklaşıyor.

Shibarium’un piyasaya sürülmesi, işlem maliyetlerinde bir düşüş ve hızda bir artış olmasını sağlayacak. Böyle bir güncellemeye ilişkin beklentilerin yüksek tutulması da normal bir durum.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?