Yakım Oranı %120 Artan Meme Coin’den Yeni Rekor!

0
Yakım Oranı %120 Artan Meme Coin’den Yeni Rekor!

Arkasında oyun geliştiricisi Travis Johnson’ın bulunduğu hesap olan “SHIB Super Store” tarafından yakın zamanda paylaşılan bir tweet’e göre, platform bir rekora imza attı. Buna göre Eylül ayında, bu yılki Amazon ortaklık programı aracılığıyla en büyük miktarda Shiba Inu yakıldı.

Genel olarak, Amazon portalı bu ay yaklaşık 200 milyon SHIB’nin dolaşımdan kaldırılmasına yardımcı oldu. Detaylar haberimizde.

Amazon aracılığıyla 36 milyon Shiba Inu yakımı gerçekleşti

Travis Johnson, 28 Eylül’de kazanılan nakit miktarının Eylül ayında şimdiye kadar 2.199 dolar olduğunu paylaştı. Bu parayla satın alınan SHIB’lerin yakımları her hafta Pazar günleri gerçekleşiyor. Bu miktar, mevcut fiyatla yaklaşık 196.339.285 SHIB miktarına tekabül ediyor. Bir rekor kırıldı çünkü; platforma aracılığıyla toplanan en yüksek miktar 402 dolardı.

Johnson, 2.199 doların SHIB’i yakmak için bu yıl Amazon üzerinden elde ettiği en büyük aylık kazanç olduğunu vurguladı.

Amazon üzerinden meme coin yakmanın yeni yolu ortaya çıkıyor

Meme coin’lerin kullanılmayan cüzdanlara transferini izleyen ve aynı zamanda başka bir SHIB yakma platformu olan Shibburn, yeni projesi Shibburn Radio’nun lansmanını duyurdu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shibburn Radio halihazırda bir New York stüdyosundan canlı yayın yapıyor ve çevrimiçi olarak erişilebilir durumda. Kaynaklara göre, Shibburn Radio, aylık abonelik ücretleri alarak veya canlı yayın akışında reklam yayınlayarak gelir elde edecek. Daha sonra elde edilen bu gelirler, Shiba Inu (SHIB) yakım işlemi için SHIB Burn kampanyası tarafından kullanılacak.

Bu yeni proje sayesinde, milyarlarca Android ve iPhone kullanıcısı meme coin yakım işlemine katkıda bulunabilir. Ek olarak, resmi SHIB Burn izleme web sitesinin kurucularına göre, Shibburn Radio’nun yukarıda belirtilen platformlarda tanıtılması, Shiba Inu’nun daha fazla tanıtım yapmasını sağlayacaktır. Bu sayede de Shiba Inu ekosistemi yeni yatırımcılar çekebilir.

SHIB yakım oranı %120 arttı

Meme coin yakım oranını takip eden Shibburn tarafından paylaşılan verilere göre, son 24 saat içinde, Shiba Inu meme coin’lerin kullanılmayan cüzdanlara transfer oranı, önceki güne kıyasla % 119.29 arttı. Bu kez, çok daha büyük miktarda SHIB kullanılmayan cüzdanlarda gönderildi (15.460.857 SHIB). Perşembe günü ise bu miktar 6 milyonun biraz üzerindeydi.

 

Shiba Inu yakım oranı

En büyük iki transfer, anonim bir cüzdan (0xcf6daab95c476106eca715d48de4b13287ffdeaa) tarafından 6.105.486 ve 4.219.209 SHIB olarak gerçekleşti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın