Ekim 10, 2022

Yakım Oranı %415 Artan Meme Coin’de Beklenen Listeleme Geliyor!

En tanınmış kripto para borsalarından biri olan BitMex, yakında platformunda altı yeni kripto para biriminin listeleneceğini duyurdu. Diğerlerinin yanı sıra popüler meme coin SHIB de, BitMex’te alım satım için mevcut olacak.

Listeleme sayesinde kullanıcılar SHIB ile işlem yapabilecek. BitMex, meme coin’i listelemeyen birkaç büyük kripto borsasından biriydi.

BitPay Desteği de Geldi

Shiba Inu (SHIB) şu anda var piyasadaki en popüler kripto para birimlerinden biridir. Başlangıçta bir meme coin olarak piyasaya sürülen kripto para birimi, şaşırtıcı kullanım örnekleriyle dijital bir para birimine dönüştü.

Şu anda Shiba Inu‘nun bir oyna-kazan oyunu, merkezi olmayan borsası vb. var. Shiba Inu’nun ekosistemini oluşturan bu harika projeler, varlık sınıfına olan ilgiyi artırmaya devam etti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere birçok yatırımcı, kripto varlığının fiyatının yakında artması beklendiğinden, kripto para varlıkları arasında SHIB’ye sahip olmanın yollarını arıyor.

Önde gelen bir kripto para ödeme sağlayıcısı olan BitPay, kısa süre önce insanların ön ödemeli banka kartlarını kullanarak Shiba Inu’yu kolayca satın almaları için bir çözüm sundu.

“Ön ödemeli bir banka kartıyla [SHIB] satın almanın güvenli ve basit bir yolunu arıyorsanız, şanslısınız. BitPay aracılığıyla ön ödemeli Visa veya Mastercard kullanarak kripto varlıklarınıza ekleme yapmak için çeşitli esnek ve kullanışlı seçenekler var.”

BitPay uygulaması aracılığıyla, ön ödemeli Mastercard veya Visa banka kartlarıyla satın alınabilecek kripto para birimi ve stablecoin’ler şu şekilde:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Litecoin (LTC)
 • ApeCoin (APE)
 • Dai(DAI)
 • Binance USD (BUSD)
 • USD Coin (USDC)
 • Wrapped Bitcoin (wBTC)
 • Pax Dollar (USDP)
 • Gemini Dollar (GUSD)

Meme Coin Yakım Oranı Arttı

Shibburn izleme platformu tarafından paylaşılan verilere göre, son 24 saat içinde, meme coin yakım oranı, sadece 2 milyon SHIB’nin yakıldığı önceki 24 saatlik döneme kıyasla %415 oranında arttı. SHIB topluluğunun ortak çabalarıyla toplam 46,247,553 (46 milyon) meme coin ölü-kullanılmayan cüzdanlara gönderildi.

Meme Coin Shiba Inu yakım

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?