Ekim 7, 2022

Yakım Oranı %116 Artan Meme Coin Topluluğun Gözdesi Oldu

Shibburn izleme platformu tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde, meme coin yakım oranı, yalnızca 2 milyon SHIB’nin yakıldığı önceki 24 saatlik döneme kıyasla beklenmedik bir şekilde %116.29 oranında arttı. SHIB ordusunun ortak çabalarıyla toplam 4,534,256 meme coin ölü-kullanılmayan cüzdanlara gönderildi.

Shiba Inu yakım oranı

Shiba Eternity Başarısı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Inu (SHIB) ağı başlangıçta ani fiyat artışları nedeniyle dikkat çekti. Ancak, ağ bunun ötesine geçmeyi başardı ve gelişmeye devam etti. Shibarium, metaverse, Shiba Eternity ve diğer birçok gelişme Shiba Inu’nun yol haritasındaydı. Dün, ağ listesinden bir hedefe daha tik atmayı başardı. Shiba Inu oyunu ilk çıkışını yaptı. Ağ, hem Apple hem de Google Play listelerinde zirveye çıkmayı planladığını defalarca belirtti. Uygulamanın piyasaya sürüldüğü gün, belirli raporlara göre Apple App Store’daki en iyi 20 oyun arasına girdi.

Google Play ise Shiba Eternity uygulamasının şimdiden 10 binin üzerinde indirildiğini ortaya çıkardı. Buna ek olarak oyun, 4.85 bin kullanıcı tarafından yapılan incelemelerin ardından 4.9 yıldız almayı başardı.

Shiba Inu meme coin

Meme coin, oyun lansmanından sonra düşüşe geçti

Böyle bir güncellemenin genellikle herhangi bir kripto varlığının fiyatını artırması beklenir. Shiba Inu için işler farklı bir hal aldı. Shiba Eternity’nin piyasaya sürülmesinden hemen sonra, SHIB bir düşüşe tanık oldu.  Basın zamanında, Shiba Inu günlük yüzde 2.43 düşüşle 0.00001108 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu Ordusu, Shiba Eternity’nin lansmanını kutlarken, fiyatındaki durgunluk bir endişe kaynağı gibi görünüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?