Ekim 11, 2022

Yakım Miktarı Azalan Altcoin’e Yeni Destek Geldi!

Merkezi olmayan ve yüksek performanslı bir blockchain platformu olan Neblio, Terra Rebels ile birlikte Terra Classic‘in (LUNC) resmi destekçisi oldu.

Neblio, ortak bir misyona sahip geliştiriciler ve blockchain mühendislerinden oluşan merkezi olmayan bir organizasyon olan Terra Rebels ile ortaklık kurmaktan heyecan duyduğunu açıkladı. Ortaklıkta amaç Do Kwon ve TerraForm Labs tarafından terk edilen Terra Classic ekosistemini yeniden inşa etmek.

Salı günü yapılan duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

“Neblio, Terra Classic ekosistemini canlandırmak için altyapı, finansal ve danışmanlık desteği sağlayarak TerraRebels aracılığıyla Terra Classic ve LUNC Topluluğunun Resmi Destekçisi olduğunu duyurmaktan gurur duyar.”

Bu stratejik ortaklık sayesinde, açık kaynaklı bir yazılım çözümleri paketine sahip olan Neblio, LUNC ekosisteminin yeniden canlandırılmasının arkasındaki geliştiriciler ekibine yardımcı olacak.

LUNC

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Neblio gibi kuruluşların daha fazla desteğiyle, zor durumdaki LUNC ve USTC dijital varlıklarının geri dönüşü beklenenden daha erken görülebilir.

LUNC Binance Yakımı Azaldı

Terra Classic’in yerel token’ı olan LUNC’nin fiyatı, gün içi %6.73 düşüşle 0.00028 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bitcoin 20.000 dolar seviyesinin altında kalmasıyla piyasa 11 Ekim’de başka bir satış baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Bunların yanında 10 Ekim’de yayınlanan yakım sonuçlarına göre, Binance yaklaşık üç milyar (922.800 dolar değerinde) 2.992.563.505 LUNC yaktı. Miktar, Binance‘in 1.8 milyon dolar değerinde 5.6 milyar LUNC’yi yaktığı önceki haftadan daha azdı.

Önde egelen borsa LUNC’nin tüm alım satımlarından elde edilecek işlem ücretlerinin %0,1’ini LUNC yakımı için kullanacağını açıklamıştı ve geçtiğimiz hafta ilk yakım işlemini gerçekleştirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?