Mart 6, 2023

170 Milyonluk Yakım Gelen Meme Coin Trend Oldu!

Kripto pazarındaki en büyük ikinci meme coin olan Shiba Inu’da (SHIB) yakım etkinlikleri devam ediyor. Topluluğun ortak çabalarıyla geçtiğimiz yedi gün içinde, 59 ayrı işlemle 170.718.939 (170.71 milyon) SHIB dolaşımdan kaldırıldı.

Bu yedi günlük süre içinde en dikkat çeken gün toplamda 85 milyonluk meme coin yakımının gerçekleştiği 27 Şubat oldu. Haftalık en yüksek yakımı, 27 Şubat Pazartesi günü, bilinmeyen bir cüzdanın tek bir işlemde 63.86 milyon yaktığı zamandı. İkinci en önemli günlük yakım, 43.19 milyondan fazla Shib’in dolaşımdan kaldırıldığı 3 Mart’ta gerçekleşti.

Son 24 Saatteki Yakım

Bunların yanında ShibBurn verilerine göre, meme coin yakım oranı son 24 saatte %42 oranında yükseldi. Son 24 saatte SHIB ordusunun ortak çabalarıyla toplam 15.944 milyon meme coin ölü-kullanılmayan cüzdanlara gönderildi.

Meme coin Shiba Inu yakım oranı

Akıllı telefonlar için Shib burn oyunlarının yapımcısı Travis Johnson’ın çevrimiçi mağazasını temsil eden “Shib Super Store” Twitter hesabı son 24 saatteki SHIB yakım payını açıkladı. Bugün paylaşılan bir tweet’e göre platform bu kez 9.45 milyon SHIB’i ölü bir cüzdana kilitlemeyi başardı.

Meme Coin Trend Oldu

Bunların yanında Shiba Inu, son zamanlarda kripto pazarında dikkate değer bir ilerleme kaydetti. CoinMarketCap tarafından yayınlanan verilere göre, Shiba Inu (SHIB) haftanın en trend coin’i oldu. Popüler meme coin, en üst sırayı almak için Bitcoin (BTC) ve Polygon (MATIC) gibi büyük oyuncuları geride bıraktı.

Buna ek olarak, Shiba Inu’nun katman-2 çözümünün yerel token’ı Bone ShibaSwap da trend olan ilk 10 coin listesine on numaradan girerek kendine yer edindi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?