278 Trilyonluk Yakım Gelen Meme Coin Neden Düşüşe Geçti?

BabyDoge Coin ekibi merakla beklenen yakım portalını 13 Şubat’ta başlattı. Bu büyük gelişmeye karşılık, meme coin fiyatı yılın başından bu yana %400’den fazla artarak kripto topluluğunun dikkatini çekmeyi başardı.

Ekip tarafından paylaşılan bilgilere göre, söz konusu yeni yakım portalıyla 1 Nisan’a kadar portalda yakılan her meme coin için beş BABYDOGE yakılacak.

Yeni yakım portalı etkisini göstermiş gibi görünüyor: portalın başlatılmasının ardından cesaret verici yakım verileri paylaşıldı. Yalnızca son 24 saat içinde değeri 36.747 doların üzerinde olan 12.606.036.147.936 (12 trilyon) BabyDoge yakıldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BurnBabyDoge tarafından en son 19 Şubat’ta sağlanan haftalık yakım istatistiklerine göre, yakım portalının başlatılmasından sonraki süreçte 921.429 dolar değerinde 278.714.174.633.471 meme coin dolaşımdan kaldırıldı.

Şimdiye kadar ise toplamda 202.925.149.755.422.080 meme coin yakıldı, bu da 420 katrilyonluk toplam arzın %48.316’sına tekabül ediyor.

Bunların yanında bugün, bir Web3 toplayıcısı olan OpenOcean, platformunda alım satım için BabyDoge ve BabyDogeSwap likiditesinin listelendiğini duyurdu.

Geçtiğimiz hafta da, popüler kripto borsası Poloniex, Baby Doge Coin’in (BABYDOGE) USDT ticaret çifti altında listelendiğini duyurdu.

BabyDoge fiyatı darbe aldı

2023’ün başından bu yana yaşanan büyük rallinin ardından BabyDoge Coin, yüksek seviyelere ulaştı. Bu yükseliş de yatırımcıların kâr elde etmesine yol açtı.

Meme coin 13 Şubat’ta 0.00000000457 dolarlık önceki yüksek seviyelerine ulaştıktan sonra, düşüşe geçti. Bu düşüşle birlikte BABYDOGE dokuz günden yedisini kırmızı olarak işaretledi.

Basın zamanında, CoinMarketCap verilerine göre köpek temalı kripto para birimi son 24 saatte %10.64 düşüşle 0.000000002877 dolar seviyesinde işlem görüyor. Meme coin son yedi günde %28 oranında değer kaybetti.

Bunlara ek olarak hem günlük hem de haftalık bazda görülen fiyat düşüşlerine rağmen BABYDOGE, son 30 günde %138 artışla aylık olarak en çok kazanan kripto paralardan biri olmaya devam ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.