XRP’nin Yükselişinin Sebebi Balinalar Mı?

En iyi kripto para birimleri son 24 saatte cömertçe kazandıkça kripto piyasası bir roket dalgalanması yaşıyor. Ethereum (ETH) %15, XRP %11 ve Tezos %10 oranında değer kazandı.

Kripto pazarındaki tüm yeşil mumların ortasında, geçen hafta yatırımcıların dikkatini çeken XRP var. Diğer üst altcoinler, yıl başından bu yana %70’in üzerine çıkarak adımlarını vururken, XRP’nin pazarı, yılın başından bu yana sadece %52 kazandığı için tam potansiyeline ulaşmamıştı. Ancak, son 48 saat içinde, XRP piyasası %18’in üzerinde bir seviyeye ulaştı ve gün içi 0.3340 Dolar’a yükseldi.

XRP’yi Balinalar mı Salladı?

Whale Alerts’e göre, yaklaşık 78.000.000 XRP’nin (~ 25.4 milyon USD) Bithumb borsasından bilinmeyen bir cüzdana aktarıldığı iddia edildi. Borsalardan böyle büyük bir miktarda XRP’nin hareketi, XRP’nin olası bir kurumsal satın alımına işaret eder. Bu da dijital varlık üzerindeki yükseliş duygularını arttırır.

Balina işleminin 0.3340 USD’ye neden olması muhtemel olmasa da, bu kadar büyük bir miktarın hareketi piyasanın nereye doğru gittiğine dair bir soru ortaya çıkarıyor. XRP’nin Ripple şirketi tarafından yapılan gelişmeleri ile, 0,500 USD’ye ulaşması sadece bir zaman meselesi gibi görünüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.