XRP’nin Spark Token Airdrop’unu Kimler Destekleyecek?

0
607

XRP kullanıcıları, Spark Token Airdrop’u desteklemesini üstlenmiştir. Aynı zamanda kripto borsalarının da her geçen gün büyüdüğü görülmektedir.

Eylül ayının ortalarında yedi büyük kripto borsası, Airdrop’u destekleyeceklerine dair söz verdi. Kripto borsalarının arasında; Bitrue, Polonix ve Uphold gibi dünya çapında üne sahip isimler bulunmaktadır.

Buna ek olarak da yedi kripto cüzdanına sahip olan üç kripto merkezli şirket, Spark Token Airdrop’unu destekleme kararı aldı. Bu etkinlikte desteklerini bildiren şirketler 20 platformda yer alıyor.

Spark token airdrop etkinliğini desteklemede yer alan kripto borsalarının Flare Networks çalışanları ile etkileşimde olduğunu söyleyebiliriz. Bu borsaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Binance
  • Bitbank
  • SBI’nin VC Ticareti
  • eToro
  • GDO Coin

Flare Networks’teki ekip; Spark Token Airdrop’unu desteklemede Kraken ve Binance ile görüşmelere başladığını Twitter’dan bildirdi.

XRP 0,30 Dolara Kadar Çıkabilir

XRP, kripto piyasasında meydana gelen yükselişin ortasında 0,26 dolarlık direnç alanını yok etmeye çalışmaktadır.

Yakın zamanda PayPal’ın kripto hizmet sunduğuna dair haberler çıktı. BitGo gibi kripto firmalarını satın almaya çalışan şirket yönetimi, Bitcoin’in 12 – 13 bin dolar direnç seviyeleri hemen kırdığına şahit oldu.

Geçen haftanın genel yükselişine bakacak olursak, Ethereum ve LINK gibi dünya çapında üne kavuşmuş dijital varlıklar 400 ve 12 doları kırarak haftayı kapatmışlardır.

XRP ise dijital varlık açısından 0.264 dolar ile Binance oranına ulaşmayı başardı.

Fakat XRP şu an 0,254 dolardan işlem görmektedir. Bu kripto piyasasındaki çıkış; tatil sezonunda da devamlı olursa XRP; yatırımcılar Spark Token Airdrop’unun 12 Aralık’taki anlık görüntüden önce dijital varlığı biriktirmek amacı ile hızlı hareketlerde bulunabilir. Bu nedenle 0,30 doları teste sokabilmek için ivme kazanabilir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın