XRP’nin Spark Token Airdrop’unu Kimler Destekleyecek?

XRP kullanıcıları, Spark Token Airdrop’u desteklemesini üstlenmiştir. Aynı zamanda kripto borsalarının da her geçen gün büyüdüğü görülmektedir.

Eylül ayının ortalarında yedi büyük kripto borsası, Airdrop’u destekleyeceklerine dair söz verdi. Kripto borsalarının arasında; Bitrue, Polonix ve Uphold gibi dünya çapında üne sahip isimler bulunmaktadır.

Buna ek olarak da yedi kripto cüzdanına sahip olan üç kripto merkezli şirket, Spark Token Airdrop’unu destekleme kararı aldı. Bu etkinlikte desteklerini bildiren şirketler 20 platformda yer alıyor.

Spark token airdrop etkinliğini desteklemede yer alan kripto borsalarının Flare Networks çalışanları ile etkileşimde olduğunu söyleyebiliriz. Bu borsaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Binance
  • Bitbank
  • SBI’nin VC Ticareti
  • eToro
  • GDO Coin

Flare Networks’teki ekip; Spark Token Airdrop’unu desteklemede Kraken ve Binance ile görüşmelere başladığını Twitter’dan bildirdi.

XRP 0,30 Dolara Kadar Çıkabilir

XRP, kripto piyasasında meydana gelen yükselişin ortasında 0,26 dolarlık direnç alanını yok etmeye çalışmaktadır.

Yakın zamanda PayPal’ın kripto hizmet sunduğuna dair haberler çıktı. BitGo gibi kripto firmalarını satın almaya çalışan şirket yönetimi, Bitcoin’in 12 – 13 bin dolar direnç seviyeleri hemen kırdığına şahit oldu.

Geçen haftanın genel yükselişine bakacak olursak, Ethereum ve LINK gibi dünya çapında üne kavuşmuş dijital varlıklar 400 ve 12 doları kırarak haftayı kapatmışlardır.

XRP ise dijital varlık açısından 0.264 dolar ile Binance oranına ulaşmayı başardı.

Fakat XRP şu an 0,254 dolardan işlem görmektedir. Bu kripto piyasasındaki çıkış; tatil sezonunda da devamlı olursa XRP; yatırımcılar Spark Token Airdrop’unun 12 Aralık’taki anlık görüntüden önce dijital varlığı biriktirmek amacı ile hızlı hareketlerde bulunabilir. Bu nedenle 0,30 doları teste sokabilmek için ivme kazanabilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.