Mart 2, 2024

XRP’den Beklenen Atak Geldi Mi: Analiste Göre Bu 6 Yılın Ardından Gelen Bir Patlama, İşte Seviyeler!

Kayda değer bir gelişme olarak Ripple’ın XRP coin’i, 7 aylık önemli bir direnç seviyesini aşarak yukarı doğru bir yörünge yaşadı. Şu anda 0,75 dolar seviyesini gözlüyor. Bu gelişme topluluk içindeki FUD döneminde, token sahiplerini bir araya getirmeyi başardı.

Verilere göre XRP fiyatı şu anda 0,6274 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu da geçtiğimiz hafta %17’lik bir artışa işaret ediyor. Altcoin şu anda 2.348.282.744 dolar 24 saatlik işlem hacmine sahip. Bu yükseliş hareketinin ortasında, bir analist tahminlerini dile getirdi.

Bu atılımdan önce, bir kripto analisti X’te bir tahmin paylaştı. Analist, önceki önemli XRP dalgalanmalarından önce gözlemlenen iki temel göstergeyi vurguladı. Çok yıllı trend çizgisinden bir sıçrama ve AYLIK bir “Yutan Mum kapanışı” oluşturulması. Ripple topluluğu, analistin karmaşanın ortasında güvenilir grafikleri takip etmenin önemini vurgulamasıyla birlikte güncellemeleri merakla bekliyor.

İlk tahminine gelen olumlu tepkiden cesaret alan analist, başka bir cesur açıklama yapma girişiminde bulundu. Şaşkınlığını ifade eden analist, potansiyel olarak büyük bir gelişme olduğunu düşünerek altı yıl sonra bir XRP patlaması olasılığını düşündü.

XRP topluluğunda beklenti arttıkça, bu tahminlerin altcoin için önemli bir geri dönüşün başlangıcını işaret edip etmediği zaman içinde ortaya çıkacaktır. Bu, hem kripto hem de topluluğu için vaat edilen bolluğun başlangıcı mı?

Kaynak : Crypto News Land
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?