Mart 23, 2020

XRP’de Son Durum

12 Mart tarihinde Bitcoin büyük bir çöküş yaşadı, sadece bir günde yüzde 50 oranında değer kaybetti ve kripto pazarının geri kalanı ise bunu izledi. XRP 0.19 dolar seviyesinden 0.13 dolar seviyesine keskin bir düşüş kaydetti. Sonrasında ise, fiyat biraz iyileşmeyi başardı ve şimdi 0.15 dolar seviylerinde işlem görüyor . Şimdi, kripto para uzmanları, büyük fiyat hareketleri yapmasını beklemese de, yükseliş tahminlerini paylaşmaya devam ediyorlar.

Örneğin; TradingView uzmanlarından, Alex_Clay üçüncü büyük para biriminin bazı kazançlar elde etmesini ve 0.16092 dolar seviyesine yükselmesini bekliyor. TradingView’den David_Smith, aksine, XRP’nin düşmeye başlamasını ve 0.14972 dolar seviyesine ulaşmasını bekliyor.

Bu gelişmelere ek olarak büyük XRP işlemlerini izlemek için tasarlanan Twitter hesabı XRPL Monitor, son birkaç saat içinde kripto parada yaklaşık 108 milyon XRP içeren bir hareket olduğunu gösterdi. Bu sayı 16.351.076 dolar değerine tekabül ediyor. Bithomp web sitesinden elde edilen veriler, bu kripto işlemlerinin esas olarak büyük kripto borsaları arasında yapıldığını belirtiyor.

Analitik blockchain web sitesi Bithomp’a göre, şu kripto para borsaları işlemlere katıldı: Bithumb, Bittrex, Binance ve Japon borsası Bitbank. BitGo da bir Bittrex cüzdanına para transfer etti.

En büyük miktarlar (46 milyon ve 30 milyon XRP) Bithumb’daki cüzdanlar ve en büyük kripto para borsası olan Binance arasında transfer edildi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.