XRP’de Son Durum

0
141

12 Mart tarihinde Bitcoin büyük bir çöküş yaşadı, sadece bir günde yüzde 50 oranında değer kaybetti ve kripto pazarının geri kalanı ise bunu izledi. XRP 0.19 dolar seviyesinden 0.13 dolar seviyesine keskin bir düşüş kaydetti. Sonrasında ise, fiyat biraz iyileşmeyi başardı ve şimdi 0.15 dolar seviylerinde işlem görüyor . Şimdi, kripto para uzmanları, büyük fiyat hareketleri yapmasını beklemese de, yükseliş tahminlerini paylaşmaya devam ediyorlar.

Örneğin; TradingView uzmanlarından, Alex_Clay üçüncü büyük para biriminin bazı kazançlar elde etmesini ve 0.16092 dolar seviyesine yükselmesini bekliyor. TradingView’den David_Smith, aksine, XRP’nin düşmeye başlamasını ve 0.14972 dolar seviyesine ulaşmasını bekliyor.

Bu gelişmelere ek olarak büyük XRP işlemlerini izlemek için tasarlanan Twitter hesabı XRPL Monitor, son birkaç saat içinde kripto parada yaklaşık 108 milyon XRP içeren bir hareket olduğunu gösterdi. Bu sayı 16.351.076 dolar değerine tekabül ediyor. Bithomp web sitesinden elde edilen veriler, bu kripto işlemlerinin esas olarak büyük kripto borsaları arasında yapıldığını belirtiyor.

Analitik blockchain web sitesi Bithomp’a göre, şu kripto para borsaları işlemlere katıldı: Bithumb, Bittrex, Binance ve Japon borsası Bitbank. BitGo da bir Bittrex cüzdanına para transfer etti.

En büyük miktarlar (46 milyon ve 30 milyon XRP) Bithumb’daki cüzdanlar ve en büyük kripto para borsası olan Binance arasında transfer edildi.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın