Ocak 29, 2024

XRP’de Şimdi Ya Da Asla Anı: İşlem Hacmi %80 Fırladı, Topluluk Heyecanlı!


Kripto piyasasında kayda değer bir gelişme olarak, kripto para birimi XRP son 24 saat içinde işlem hacimlerinde %80’lik önemli bir artış yaşadı. Bu artış, spot ve türev piyasalar için birleşik ciroyu etkileyici bir şekilde 1,35 milyar dolara yükseltti. Varlığın toplam piyasa değerinin %4,74’ünü oluşturan alım satım faaliyetlerindeki bu artış, normatif bir piyasa katılımı seviyesiyle uyumludur. CoinMarketCap’ten alınan en son veriler itibariyle XRP şu anda 28,46 milyar dolarlık piyasa değeriyle sekizinci en büyük dijital varlık konumunda bulunuyor.

Artan işlem hacimleri, XRP fiyat grafiğindeki önemli bir hareketle paralellik oluşturuyor.

XRP fiyat grafiği

Geleneksel olarak XRP fiyatı için bir toparlanma noktası olan son haftalarda, aşağı yönlü fiyat hareketinin bu tarihi desteği kırdığı görüldü. Haftalık mumun bu kritik seviyenin altında kapanması, potansiyel bir negatif eğilime işaret ediyor.

“Şimdi ya daAsla”

Ancak yatırımcılar, iki gün içinde aylık mumun kapanmasını bekledikleri için ihtiyatlı bir iyimserlik içinde kalmaya devam ediyor. Bu zaman dilimi, Ocak ayı sonuna kadar fiyatların toparlanması ve kritik destek seviyesinin üzerinde bir kapanış için potansiyel bir fırsat sunması açısından önem taşıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere artan işlem hacimleri, yatırımcı ilgisinin arttığını ve XRP’nin fiyatında önemli bir hareketin yaklaştığını gösteriyor. Kripto para birimi şu anda çok önemli bir noktada duruyor ve piyasa XRP’nin fiyatının nihayetinde gideceği yönü beklentiyle gözlemlerken bir “Şimdi ya da asla” anı sunuyor.

Kaynak : u.today

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?