Mart 7, 2024

XRP’de Bu Metrikler Fırladı: Bu Gelişme Fiyatı Büyük Ölçüde Etkileyebilir?

Ripple’ın XRP token’ı son zamanlarda önemli bir kilometre taşı olan 10 milyar dolarlık gerçek hacme ulaştı. Gerçek alım-satım faaliyeti miktarını yansıtan bu metrikteki artış, trader’ arasında XRP’ye olan ilginin yeniden canlandığını ve fiyat üzerinde belirgin bir etkiye sahip olabileceğini gösteriyor.

XRP, kripto para piyasasında genel olarak diğer varlıklara kıyasla düşük performans sergilese de, gerçek hacimdeki bu önemli artış, yatırımcıların yeniden XRP’ye yönelik ilgilerini çektiğini gösteriyor. Bu değişim, özellikle hacmin genellikle fiyat hareketlerinin bir öncüsü olarak kabul edildiği düşünüldüğünde, dikkate değer bir noktadır; yüksek gerçek hacim, güçlü bir tüccar taahhüdünü işaret eder ve yaklaşan daha büyük fiyat değişikliklerinin habercisi olabilir.

xrp

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere XRP’nin dolaşımdaki piyasa değeri verileri, yeniden ivme kazanan bir kripto paranın tablosunu daha da tamamlıyor. Piyasa değeri, token’ın toplam dolaşımdaki arzına ilişkin değerlemesini yansıtan 35 milyar dolarlık değere yaklaşarak güçlü bir toparlanma sergiliyor. Fiyat grafiğine bakıldığında, XRP’nin bir dizi yükseliş ve düşüş döngüsü yaşadığı görülüyor, ki bu da hareketli ortalamaların işaret ettiği gibi kısa vadeli bir yükseliş eğilimine işaret edebilir. Ancak, tarihsel fiyat kalıpları ve mevcut piyasa davranışı göz önüne alındığında, tahminlere dikkatli yaklaşmak önemlidir.

Öngörülebilir gelecekte, altcoin için tez ihtiyatlı iyimserlik etrafında dönebilir. Gerçek hacimdeki artış, artan likiditenin ve artan faaliyetin habercisi olabilir. Bu da önemli dolaşımdaki piyasa değeri ile birleştiğinde potansiyel fiyat artışı için bir temel sunar.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?