XRP’de Ayrılıklar Arttı

Herkesin favori bir kripto parası vardır. Bu insanların çoğu, kripto paralarının potansiyeline inandıkları için en sevdikleri kripto para biriminde uzun vadeli boğa iddia ediyorlar.

Bununla birlikte, topluluğun büyük bir kısmının bıraktığı bir kripto para birimi var. Bu, dünyanın üçüncü en değerli kripto para birimi olan XRP’dir.

TIE ve eToro tarafından ortaklaşa yayınlanan yeni bir rapora göre, çok sayıda XRP topluluğu çantalarını paketledi ve ayrıldı. Raporda, bu yılın ilk çeyreğinde, XRP hakkında konuşan Twitter kullanıcılarının sayısının %16 oranında düştüğü belirtiliyor. Kripto paranın fiyatı ise aynı dönemde %9.51 oranında düştü.

Üstelik, Aztek_btc takma adı ile bilinen Twitter’da bir kripto yatırımcısı, kripto merkezli Telegram kanallarının üye sayısında ürpertici bir düşüşe tanık olduğunu belirtti.

Bu yatırımcıların verilerine göre, Haziran 2018 ve Nisan 2020 arasında, dikkate değer sayıda üye kendi kripto topluluklarından ayrıldı. Özellikle, bu “topluluk ayrılmasının” nın çoğu geçen yıl Kasım ile bu ay arasında gerçekleşti.

Ripple / XRP topluluğu Haziran 2018’den bu yana üyelerinin yaklaşık% 64’ünü kaybetti.

Çoğu XRP tutucusu, sınır ötesi ödemelerde potansiyel bir lider olarak Ripple’ın değerlerine odaklanır. Nihayetinde bu XRP’nin fiyatına dönüşecek. Bununla birlikte, XRP topluluğunun bazı üyeleri, Ripple’ın XRP arzının yarısından fazlasına sahip olduğu gerçeğinden öfkeli.

Neden birçok XRP topluluğu üyesinin havlu attığına dair tek bir açıklama yok. Ancak, bazı tanınmış XRP taraftarları projeyi toplu olarak attılar ve bu kararı açıkladılar.

Örneğin, en sesli XRP destekçilerinden biri olan Tiffany Hayden, geçen ayın başlarında tüm XRP tokenlerini sattığını ve artık Ripple projesinin bir destekçisi olmadığını açıkladı.

Ayrıca, XRP’nin performansı, Ocak 2018’de 3.84 Dolar seviyelerine ulaştığından beri kitlesel üye göçüne neden olabilecek kadar vasat.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.