Şubat 13, 2024

XRP Yatırımcıları İçin Beklenen Sinyal Geldi: Daha Parlak Günler Yakında!


Bitcoin’in 50.000 dolar seviyesini aşmasıyla kripto piyasası ivme kazandı. Bu bağlamda XRP, en dikkat çeken performans gösterenlerden biri oldu.

Bitcoin‘in 50.000 dolarlık kilometre taşını geçmesiyle birlikte, piyasada yeni bir canlanma süreci başladı. Önde gelen kripto paralar ve büyük altcoinler arasında yoğun bir korelasyon gözlendi. Bu büyüme tüm altcoinleri yukarı çekti.

XRP topluluğu üyesi ve makro yatırımcısı PharaohX33, son dönemdeki zorlu ticaret koşullarına rağmen dijital para birimine sadık kalan yatırımcıları cesaretlendirdi.

XRP’yi Daha Parlak Günler Bekliyor

PharaohX33’e göre, birçok kişi XRP varlıklarını satıyor. Son zamanlarda, birçok topluluk üyesi dijital para biriminin daha yavaş büyüme hızından memnun olmadığı için bu durumun ortaya çıktığına dikkat çekiyor.

Hatta, Ripple Labs yöneticilerini XRP fiyatı konusunda adım atmaya çağıran pek çok yatırımcı mevcut. Ancak, PharaohX33’e göre, satış yapanlar aslında büyük bir iyilik yapıyor olabilirler. Ona göre, satışın, hala ellerinde tutanlar için olumlu bir işaret olduğunu vurguladı.

Onun iddiasına göre, kripto ekosistemi büyük ölçüde evrim geçiriyor. Yıllık değişen piyasa koşulları nedeniyle, bu yılın potansiyel boğa piyasasının 2023 ve hatta 2022’den farklı olabileceğine vurgu yaptı.

Piyasa, geçmiş yıllarda farklı boğa döngüleri yaşamış olsa da, mevcut rallinin, spot Bitcoin ETF ürünlerine ilgi gösteren kurumsal yatırımcılar tarafından yönlendirilebileceğini öne sürdü.

XRP Fiyat Görünümü

Bu haber yazıldığı sırada, XRP son 24 saat içinde %2,05 artışla 0,5298 dolar seviyesine yükseldi. Kripto para birimi, 24 saatlik en düşük seviyesi olan 0,5149 dolardan yükselerek, 0,537 dolara kadar tırmandı. Ardından mevcut seviyesine yerleşti.

Bu yeniden canlanan yükseliş, potansiyel yeni bir zirveye doğru yolu yeniden belirledi. Piyasa değeri 28.923.370.306 dolar olarak belirlenirken, işlem hacmi %19,06 artışla 979.233.880 dolar seviyesine ulaştı.

Yenilenen görünümle birlikte PharaohX33, mevcut XRP sahiplerine sıkı tutunmalarını ve beklemelerini tavsiye etti.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?