Kasım 6, 2022

XRP Yatırımcıları Endişeli: Günlük Grafikte Korkutan Detay

Hatırlanacağı üzere FED cephesinden gelen faiz artışları XRP fiyatını belirli bir aralığa sıkıştırmıştı.

Öte yandan SEC ile devam eden davada da işler yolunda gidiyor. Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere birkaç firma Ripple’ı desteklediğini açıkladı. Bu da XRP fiyatında olumlu bir karşılık buldu.

XRP’deki iddialı görünüme ek olarak altcoin’in işlem hacminde de güçlü bir artış görülebiliyor. Bugün gerçekleştirilen işlemlerde 300 milyon XRP’yi kapsayan büyük işlemler de kayıtlarda yer aldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere XRP’nin piyasa değeri hakimiyetinde de bir artış var. Bu artış %20 oranında artabilirse XRP fiyatında güçlü bir artış yaşanacaktır.

Ripple (XRP) fiyat tahmini

Nitekim günlük grafikteki teknik göstergeler bu olumlu görünümü doğrulamıyor. Yatırımcıların dikkat etmesi gereken teknik gösterge şu an ‘olumsuz’ görünüyor. Göreceli güç endeksi (RSI), şu an ‘negatif’ eğime sahip. Bunun nedeni ise son 24 ve 48 saatlik grafikler.

XRP fiyatı düşmeye devam ederse, 0,4720 dolar civarında EMA 20 seviyesine kadar düşüş kaydetme ihtimali var. EMA desteğini sürdürmekte zorlanırsa, konsolidasyon aşamasına girmeden önce 50 EMA seviyesinin altına düşecektir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coin Edition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?