Nisan 12, 2024

XRP ve Polygon MATIC Fiyat Hareketi Göstermiyor, Ancak Bu Altcoin Getiri İddia Ediyor!


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

XRP ve Polygon’un MATIC’i fiyat cephesinde sessiz kalarak küresel çapta bilgili yatırımcıların dikkatini çekti. Yeni proje geleceği belirsiz olan, BlastUP’ın (BLP) yükselişi, başarılı olacak mı merak ediliyor. 2024’teki boğa koşusu ilerlerken, bu yeni şirketin momentumdan nasıl yararlanmayı ve potansiyel olarak güçlü getiriler sağlamayı planladığına odaklanılıyor

BlastUP Ön Satış: Blast Ekosistemindeki 1. Launchpad Yayında!

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, sadece 35 gün içinde 1 milyar dolarlık toplam değere hızla ulaşan son teknoloji Katman 2 çözümü Blast’ta öncü bir lansman alanıdır. BlastUP’ın, sadece birkaç hafta içinde 4 milyon dolar toplayarak erken dönem yatırımcıların dikkatini çektiği iddia ediliyor. Geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

Ekibine göre BlastUP, “Daha hızlı büyü, daha çok kazan” sloganını savunarak finansal teknolojinin ön saflarında yer almak istediği iddia ediliyor. Bu fırlatma rampasının birincil hedefi, blok zinciri girişimlerinin giriş engellerini azaltmak ve en başından itibaren başarı için donanımlı olmalarını sağlamaktır.

İçerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan BlastUP tokenlarının ön satışının beşinci aşaması hali hazırda devam ediyor ve her yeni aşamada tokenların fiyatı artıyor. Mevcut fiyat 0,055 dolar’da kilitlenmişken, borsalar tarafından kabul edilebilir ve ekibi sadık kalırsa yükselebileceği iddia ediliyor. Yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

BlastUP token sahipleri, token satışlarına erken erişim, IDO’larda özel ödüller ve stake etme yoluyla ekstra token kazanma fırsatı gibi özel avantajlardan yararlanabilirler. Ayrıca faiz kazanma ve desteklenen projelerden ücretsiz token alma avantajlarından da yararlanabilirler.

BlastUP ilerlerken, Blast topluluğu için küresel bir merkez oluşturmaya ve erken aşamadaki girişimleri desteklemeye kararlıdır. BlastUP, topluluk merkezli yaklaşımı ve inovasyon dürtüsüyle, bu ekosistemdeki tüm katılımcıların yararına hızla ilgi görmektedir. Geleceği belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP’ın 2026 yılına kadar uzanan yol haritası, yapay zeka odaklı araçların ve Topluluk Pazaryeri’nin tanıtımını vaat ederek ekosistemin yeteneklerini daha da zenginleştiriyor. Platformun temel taşlarından biri olan BlastUP tokenı, kademeli IDO lansmanlarına, stake ödüllerine ve özel sadakat avantajlarına erişimin kilidini açıyor.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

XRP Fiyat Analizi: Kilit Seviyelerde Gezinirken Oynaklık Devam Ediyor

XRP iniş ve çıkışların bir karışımını gösteriyor. Geçen hafta fiyatı %6,42 oranında arttı. Bir ay öncesine bakıldığında ise %15,50 oranında düştü. Ancak son 6 ayda %26,08’lik iyi bir yükseliş yaşandı. Şimdi 0,56 ile 0,63 dolar arasında gidip geliyor. Yükselmek için mücadele ediyor ama çok da düşmüyor.

XRP’nin gelecekteki fiyatını tahmin etmek zor. Yukarıda yakın olan 0,67 dolar ile hemen altındaki 0,52 dolar arasında sıkışmış durumda. Aşırı alım ya da aşırı satım olmadığını gösteren 46,72 civarındaki RSI ile XRP yakında çılgınca sallanmayabilir. Her iki kısa vadeli ortalama da 0,61 dolar civarında seyrediyor ve net bir yöne işaret etmiyor. Son kazanç ve düşüşlerin dengesi göz önüne alındığında, XRP 0,74 dolara doğru tırmanabilir ya da 0,45 dolara düşebilir.

Polygon’un (MATIC) Mevcut Fiyat Dalgalanmaları ve Gelecekteki Yörüngesi

Polygon (MATIC) 0,84 ila 0,99 dolar aralığında bir fiyat hareketi gösteriyor. Geçtiğimiz hafta, madeni para yaklaşık %2,12’lik hafif bir düşüş yaşarken, ay %29,47’lik bir düşüşle daha az elverişli oldu. Bununla birlikte, son altı aya bakıldığında MATIC %70,10’luk sağlam bir kazanç elde etti. Fiyat hareketleri artık güçlü bir dürtüsel veya düzeltici gösterge olmadan orta noktaya daha yakın.

Polygon’un gelecekteki fiyatı ya 1,08 dolar’lık ilk dirence doğru tırmanabilir ya da en yakın destek olan 0,78 dolar’ a düşebilir. Madeni para 1,08 doları geçerse, bir sonraki engel 1,22 dolarda yatıyor. Ancak, mevcut desteğini koruyamazsa, 0,63 dolara doğru düşebilir. Ilımlı Göreceli Güç Endeksi (RSI) değeri 45,12 göz önüne alındığında, MATIC ileride bazı dengeli ticaret faaliyetleri görebilir.

Sonuç

XRP ve Polygon’un MATIC’i fiyat açısından durgun kalırken, BlastUP geleceği başarılı olup olmayacağı belirsizdir. Proje, Blast ekosistemi içinde gelişiyor ve güçlü konsepti olabileceği iddia ediliyor. XRP ve MATIC kısa vadede sınırlı fırsatlar sunabilir; ancak BlastUP başarılı olabilir mi bilinmiyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?