XRP Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı!

Ripple günlük işlem sayısı tüm zamanların rekorunu kırdı. Yaklaşık 1.7 milyona ulaşan günlük işlem sayısı bu rakam ile tarihinin rekorunu kırdı ve piyasada zirveye oturdu.

Kripto piyasasını değerlendirme kuruluşlarından biri olan BitinfoCharts’a göre XRP’nin günlük işlem sayısı son 24 saatte 1.6 milyonu geçerek, piyasadaki tüm işlem sayısının %50’sini oluşturdu. XRP zirvede otururken, ikinci sırayı Ethereum üçüncü sırayı ise Bitcoin ve Bitcoin SV paylaştı.

21 Ekim tarihinde XRP’nin yaklaşık günlük işlem sayısı 730.000 civarındaydı. Fakat bundan sekiz gün sonra takvimler 30 Ekimi gösterdiğinde günlük işlem sayısı 1.6 milyonu geçti. 8 gün içinde gelen bu devasa artışın oranı %100’den bile daha fazla. Bu devasa artışla beraber XRP tüm zamanların rekorunu kırdı. Bunun yanında XRP en son böyle bir performans gösterdiğinde tarihler Aralık 2017’yi gösteriyordu. Bu tarih Bitcoin’in ve kripto paraların en güçlü boğa koşusunu gösteren tarih.

Bu yükselişin sebebi kesin olarak bilinmezken bir kaç önemli ihtimal üzerinde duruluyor. Bunlardan birisi Ripple‘ın yakın zamanda Moneygram’la yaptığı anlaşma. Bu anlaşma XRP’nin nasıl kullanılacağına dair yeni yollar arayan bir anlaşma. Diğer önemli ihtimal ise Ripple’ın önümüzdeki ayda yapacağı Swell etkinliği olabilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.