XRP Topluluğu Pes Etmiyor: XRP’deki “Savaşı Durdurmak” İçin Yeni Bir Kampanya Başlattılar!

0

Crypto and Policy’nin kurucusu Thomas Hodge geçtiğimiz günlerde SEC Başkanı adayı Gary Gensler’e, “XRP’deki savaşı durdurması” veya başkan olarak onaylandıktan sonra Ripple’a karşı SEC davasını sona erdirmesi için bir imza kampanyası başlattı.

Kampanya ayrıca Gensler’in Komisyon’un eski başkanı Jay Clayton ve Şirket Finansmanı Bölümü eski Müdürü William Hinman hakkında soruşturma başlatmasını istiyor. XRP savunucusu, Gensler’den eski SEC yetkililerinin “Bitcoin ve Ethereum’u tercih etmenin olası finansal sebeplerini” ve aynı zamanda görevdeyken “XRP’ye zarar verme” durumlarını daha fazla araştırmasını istiyor.

Kampanyanın sahibi ayrıca Jay Clayton ve William Hinman’ın “şirketlerden para aldıklarını” iddia etti ve şunları ekledi:

“Clayton ve Hinman görevdeyken, onlara Bitcoin ve Ethereum’un menkul kıymet olup olmadığı soruldu. Kayıtlara göre çok açık bir şekilde söylediler: hayır onlar menkul kıymet değiller, bu yüzden ticaret yapmaya devam edin.”

XRP savunucusuna göre Hinman, bir hukuk firması olan Ethereum Enterprise Alliance’ın bir üyesi olan Simpson Thacher’den “milyonlarca dolar ödeme aldı” ve Hinman “firmadan çek tahsil etti.”

Hodge ayrıca düzenleyici belirsizliğine ve XRP’nin durumuna dikkat çekti. Ayrıca eski başkan Jay Clayton’ın görev süresi boyunca XRP’nin menkul kıymet olup olmadığı konusunda netlik sağlamaya çalışmadığını iddia etti:

“SEC, Ripple’ın ve XRP’nin tüm sahiplerinin son yedi yıldır XRP’nin menkul kıymet olduğunu bilmesi gerektiğini iddia etti ve SEC’in kendisi Aralık 2020’de dava açana kadar bunu bilmediğini defalarca söyledi.”

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın