Şubat 6, 2024

XRP Token için Şok Hareketler: Yüz Milyonlarca Token Hareket Etti!


XRP fiyatı 0,50 doların üzerinde işlem görmeye devam ederken, Ripple şirketinden ve balinalardan gelen hareketler nedeniyle baskı devam ediyor. Şirket, geçtiğimiz günlerde 120 milyon token’ı hareket ettirirken, token’ların satılacağı spekülasyonları korkuyu arttırdı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SEC, Ripple ile devam eden davada üstünlüğü ele geçirecek bir hamle yaparak spekülasyonları arttırmıştı.

Ripple ve SEC Davasında Sona Gelindi: XRP için Nihai Karar Ne Olacak?

SEC kısa süre önce Ripple’ı XRP merkezli mali tablolarını sunmaya zorlamak için yaptığı başvuruyu kazandı. Bu güncellemeler şu anda XRP fiyatındaki dalgalanmayı şiddetlendirdi.

Ripple Rezervden 120 Milyon Dolarlık XRP Boşaltarak Dikkat Çekti

Whale Alert’ın paylaşımına göre şirkete ait cüzdandan 120 milyon token hareket ettirildi. Yaklaşık 60,80 milyon dolar değerinde olan bu token’ların yeni adresinin kimliği ise henüz bilinmiyor.

Öte yandan Bithomp’a göre Ripple’ın XRP rezervleri şu an 40,27 milyon dolar civarında yani 80 milyon token. Şubat ayının ilk gününde rezervlerine 200 milyon token ekleyen şirket, bu token’ların ortalama %60’ını elde çıkarmayı tercih etti.

Güçlü bir balina tarafından gerçekleştirilen bir diğer işlem, 14,62 milyon dolar değerindeki 28,85 token’ın borsaya gönderilmesiyle sonuçlandı.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?