XRP Serbest Bir Düşüş Trendinde

45 yıllık bir yatırımcı olan Peter Brandt geçtiğimiz günlerde XRP’nin “beyaz alanın” üstünde oturduğunu söyledi. Ağustos 2016’dan bu yana fiyatlara bakıldığında, Brandt, daha fazla düşüş olması durumunda XRP’ye yardımcı olabilecek destek seviyelerinin olmadığını gösteriyor.

Destek eksikliği, Ocak 2018’deki 3.3 Dolar’lık zirveyi takip eden fiyat hareketinin bir sonucudur. O zamandan beri, kripto para, değerinin %96’sını yok eden amansız bir düşüş trendine girdi.

Brandt’a göre, anlamanın başka bir yolu da,

“Mayıs 2017’den bu yana XRP satın alan neredeyse herkesin kaybı var”.

XRP’nin tam fiyat yörüngesini tahmin etmese de iyimser değil. Brandt, “XRP’nin gerçek bir kripto para olmadığını” belirtti. Bunun yerine, kripto paraların bir din olduğuna inananlar için finansal bir araç olarak kullanılabileceğini açıkladı.

Hacimdeki ani artışın, başka bir satışı tetikleyebileceğini ve Brandt’ın düşüş pozisyonuna güven kazandıracağını belirtmek gerekir.

Bu durumda, Ripple’ın kripto para birimi yeni bir düşük seviyeye hazırlanmalıdır. Aşağı inerken, bir sonraki destek seviyesi %70-90 fiyat düşüşünü temsil eden 0.03 Dolar ve 0.01 Dolar’a dikkat etmeli.

Ripple’ın en sadık yatırımcı tabanı bile büyük bir düşüş olasılığıyla ilgileniyor. Daha önce en tutkulu taraftarlarından biri olan Tiffany Hayden, varlıklarını sattı ve toplulukla ilişkisini bitirdi.

XRP’nin kesinlikle bir momentuma ihtiyacı var.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.