XRP İşlem Hacmi %1500 Fırladı, İşte Yaşanan Gelişmeler!


Son güncellenme : 07.11.2022 - 16:58

SCoinMarketCap verilerine göre XRP işlem hacmi %1500 artış kaydetti. Ancak bu spekülasyon XRP’nin fiyatında net bir karşılık bulmadı. İşte yaşanan gelişmeler.

Hacim artışı, kâr elde etmek için yapılan işlemlerin artışı sonucu ortaya çıkar. Ancak gelişme bu şekilde ilerlemedi. XRP fiyatının 20 Ekim’den beri konsolide olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Artışın en olası nedeni, XRP’de büyük bir hareket beklentisiyle satın almak isteyen yatırımcılar olabilir. Sonuç olarak XRP son 24 saatte %7.2 artışla 0.4878 dolardan işlem görüyor.

Goldman Sachs XRP için Duyuru Yaptı

CNBC’nin bir haberine göre, Goldman Sachs önemli bir hamle yapıyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere şirket Bitcoin (BTC), XRP, Shiba Inu (SHIB) gibi kripto varlık için hizmet sunacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Datonomy, kripto para istihbarat firması Coin Metrics ve finans şirketi MSCI ile işbirliğiyle oluştu. Kurumsal yatırımcılar için karmaşık ve dinamik bir endüstrinin gezinmesini kolaylaştıracak küresel kripto para ekosistemi için kapsamlı bir çerçeve olmayı hedefliyor.

Dijital varlıkları daha iyi anlamak için bunları metaverse token’lar, blockchain yardımcı programları, DeFi token’lar vb. gibi çeşitli sınıflarda görüntüleyebilecekler.

Ripple Müttefikinden Önemli Adım

XRP haberleri

Cryptillian Payment Systems, Bölge Yargıcı Analisa Torres’ten Ripple’ı desteklemek için bir amicus brifingi hazırlamasını istedi.

Şirkete göre, XRP aslında müşterileri arasında en popüler ikinci seçenek ve token’ı entegre etmek için önemli miktarda zaman ve kaynak yatırımı yaptı. Cryptillian, XRP’yi kayıt dışı bir menkul kıymet olarak sınıflandırmanın şirketin işini olumsuz etkileyeceğini vurguladı. Müşterilerinin birçoğunun istemeden menkul kıymet yasalarını ihlal edeceğini de sözlerine ekledi. Mahkeme, şirketin amicus brifingini sunmasına izin verirse, SEC’in buna Kasım ortasına kadar yanıt vermesi gerekecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?