Ekim 5, 2023

XRP Her Şeye Rağmen Kararlı Bir Şekilde 1 Dolara Doğru İlerliyor: Yükseliş Devam Edecek Mi?


Son güncellenme : 06.10.2023 - 12:18

XRP bugün önemli balina faaliyetleriyle paralellik gösteren kayda değer piyasa dalgalanmaları yaşadı. Erken işlem aşamasında, XRP yaklaşık 0,52 dolar değerindeydi ve geçtiğimiz gün %1,2’lik bir düşüş trendini yansıtıyordu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere günlük ortalama işlem hacmi 1 milyar dolara yaklaşırken, uzmanlar önümüzdeki haftalarda piyasada daha fazla türbülans yaşanacağını tahmin ediyor.

Whale Alert, Bitstamp’a bağlı bir cüzdana yapılan 14,2 milyon dolar değerindeki 26,8 milyon altcoin transferini ortaya çıkararak önemli bir bilgi paylaştı.

İlginç bir şekilde, Ripple’a bağlı olduğu tahmin edilen kaynak, bu hafta başında Bitso borsasına 20,4 milyon XRP transferi ve Bitstamp’a 45 milyon dolara yakın işlem gerçekleştirdi.

Ripple’ın son stratejisi, emanetinden 1 milyar XRP’nin serbest bırakıldığını ve gelecekteki çabalar için 800 milyonun korunduğunu açıkladı. Kurumsal satışlarına ilişkin mahkeme kararının ardından Ripple, mevcut düzenleyici kısıtlamalarda gezinmek için kripto borsalarından stratejik olarak yararlanıyor.

XRP’nin değerlemesi, devam eden Ripple-SEC açmazının ortasında sabit kalırken, piyasa tahminleri yakında ATH’sine doğru potansiyel bir artışa işaret ediyor. Bununla birlikte, yatırımcılar 1 dolara doğru beklenen ralliden önce 39-46 sent bölgesine kısa bir geri çekilmeye tanık olabilir.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?