XRP Fiyatında Artış!

XRP yazının kaleme alındığı saat itibariyle, yaklaşık %12 oranında artışla 0.14738 dolar seviyesinden işlem görüyor. 13 Mart’tan bu yana bir gün içerisinde elde edilen en büyük kazanç oldu.

Piyasa değeri açısından üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP, dün keskin bir düşüş yaşamıştı. Dün yaşanan korkunç piyasa durumu, XRP’nin değerini son 1 yılda test etmediği bir değer olan 0,13 doların altına kadar düşürdü.

Şimdilik kripto pazarında küçük değişiklikler oldu. XRP’nin canlanma çabası içinde olduğu açıkça görülüyor. 24 saat içinde XRP, değerine %12 değer kattı.

Kötümser olan kripto piyasası eleştirmenleri, mevcut finansal krizlerin Bitcoin’i dijital altın olarak adlandırılmaya layık olmadığını ve değer depolamanın iyi bir yolu olmadığını söyledi. Fakat, son 24 saat içinde Bitcoin ve XRP gibi diğer altcoinler tarafından görüntülenen fraktallar, Bitcoin eleştirmenlerine karşı iyi birer cevap oldu diyebiliriz.

XRP şimdi yeni bir direnişi kırdı. Ripple’ın kripto para birimi, dün 0,13 doların altına düştükten sonra şimdi 0,15 dolarlık çizgiye girdi. Şu anda, XRP fraktal yukarı doğru hareket ediyor ve eğer önümüzdeki 72 saat boyunca devam ederse, XRP’nin tekrar 0,20 dolarlık seviyeye girdiğini görebiliriz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.