Şubat 20, 2023

Ripple (XRP) Fiyatı 1 Doları Aşabilecek mi? Analist İddialı!

Ripple (XRP) fiyatı sık sık reddedildikten sonra 0,40 dolar seviyesinin hemen altında konsolide oldu. Fiyat 0,38 dolara geriledi ve mevcut fiyat kurulumu ile ilerleyen günlerde daha düşük seviyeleri test etmeye hazırlandığını gösteriyor. Öte yandan piyasalardaki hafif yükseliş bu konsolidasyonun üzerine çıkmasına yardımcı olabilir.

XRP fiyatı o zamandan beri 2021’in en yüksek seviyelerini 2 dolara yakın bir seviyede işaretledi. Düşüş eğilimli, düşen bir kama içinde işlem görüyor. Birçok denemeye rağmen, fiyat konsolidasyonun üzerine çıkmayı başaramadı. Bununla birlikte, boğa şu anda yeterince güç biriktirmiş gibi görünüyor ve bu nedenle önemli bir fiyat artışı gerçekleşmek üzere.

ripple fiyat tahmini

Tanınmış bir analist olan Tolberati, Ripple fiyatının simetrik üçgenin 0,81 dolar civarında olan POC’sini vurmak için önce fiyatını ikiye katlamaya daha yakın olduğuna veya 0,94 dolar yakın daha da yüksek olduğuna inanıyor. Bu bölgeler yüksek likidite bölgesi arasında yer alıyor. Bu nedenle, boğalar bu seviyelerin üzerine çıktıktan sonra, XRP fiyatının iyi bir boğa koşusunu tetikleyebileceği 1 dolar seviyelerinin üzerine çıkacaklarına inanılıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist ayrıca, fiyat düşen bir kama modeli içinde hareket etmeye devam ederken başarısız olan baş ve omuz modelinin oluşumunu da vurguladı. Fiyat tam olarak kama trend çizgisinde konsolide oluyor ve bu nedenle şu andan itibaren herhangi bir zamanda yükseliş-yeşil bir mum oluşabilir. Dahası, Elliott Dalga analizi her yerde 3 dalgalı bir yapının oluştuğunu gösteriyor.

Sonuç olarak Ripple fiyat eğilimini korumaya devam ediyor ve piyasadaki yükseliş eğilimi devam ederken bundan yararlanmayı başarıyor. Ancak boğaların güçlü kalması hala kritik.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?