Temmuz 10, 2022

XRP Fiyat Tahminleri Dikkat Çekti: Uzmanlar Neden Umutlu?


Kötü piyasa koşullarına ve devam eden Ripple davasına rağmen, XRP topluluğu, altcoin fiyatına karşı iyimserliğini korumaya devam ediyor. XRP topluluğundaki tartışmanın merkezinde, Valhil Capital CEO’su Jimmy Vallee ve yedinci en büyük kripto para birimi için yaptığı 35,000 dolarlık fiyat tahmini var. Bir XRP kullanıcısı olan “IanG”, bunun yerine XRP’nin 50,000 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, tahminler bir miktar şüphecilikle karşılandı. Valhil Capital’in CEO’sunun yorumlarına da atıfta bulunan bir kripto kullanıcısı, yanıt olarak “Hepiniz bunun mümkün olmadığını söylüyorsunuz. Lütfen ISO20022’yi ve dünyamıza gelen yeni ödeme ekosistemini araştırın. Jimmy Vallee basitçe, XRP’nin sınır ötesi ödeme token’ı olması için, her bir coin’in hareket ettiği varlıklara eşdeğer olması gerektiğini söylüyor.” ifadelerini kullandı ekledi:

“Eğer durum buysa, XRP için bir fiyatla belirlenmeli. Piyasa değeri ve boğa/ayı koşuları artık XRP için önemli olmayacak. Görene kadar inanmam ama yeni ekosistemde neler olduğuna dair kapsamlı araştırmamı göz önünde bulundurduğumda umutluyum.”

Ripple SEC davası devam ederken, artan XRPL kullanım durumlarının ardından iyimserlik devam ediyor. Güncel bir örnek olarak Ripple ortağı Peersyst Technology kısa süre önce Kolombiya’nın XRPL blockchain’inde ilk Ulusal Tapu Sicilinin başlatıldığını duyurdu.

XRPL’ye akıllı sözleşme desteği

XRPL geliştiricisi Wietse Wind’e göre, XRP Ledger artık akıllı sözleşmeler sunan bir test ağına sahip. Ripple’ın XRPL Labs’ı, birkaç ay önce Hooks Testnet V2’yi piyasaya sürdüğünü belirtti. Ayrıca, geliştiricilerin XRPL üzerinde Katman 1 akıllı sözleşmeleri oluşturmasına, test etmesine olanak tanıyan web tabanlı bir geliştirme ortamı olan Hooks Builder’ı da tanıttı.

XRPL Labs tarafından paylaşılan bilgilere göre; söz konusu girişim, iki yıl önce başlayan çalışmaların bir sonucu olarak ortaya çıktı. Bu adım, Ripple’ın XRP Ledger’ı akıllı sözleşmelerle uyumlu hale getirme hedefinin bir parçası.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?