XRP Fiyat Güncellemesi: Son Bir Ayın En Yüksek Seviyesinde!

0
509

Ripple, Haziran başından bu yana ilk kez 0.20 dolar seviyesine ulaştı. Kripto para sonunda düşüş eğilimlerini kırarak %9’dan fazla arttı.

Ripple (XRP) şu anda yaklaşık bir aylık en büyük fiyat artışını yaşadı. XRP, 11 Haziran’dan bu yana ilk kez coin başına 0.20 doların üzerinde işlem görmeye başladı. O tarihten sonra, XRP ayıların kontrolü altındaydı ve kripto paranın fiyatı 28 Haziran’da 0.17 dolara kadar düştü.

Geçtiğimiz günlerde Ripple’ın küresel bankacılık başkanı Marjan Delatinne, Future of Finance ile yaptığı röportajda şirketin “egzotik” yerlerde ödeme koridorları geliştirmeye odaklandığını ve Brezilya’yı şirketin radarında olduğunu belirtmişti. Ardından, CEO Brad Garlinghouse’un da dahil olduğu Ripple yöneticileri ile Brezilya merkez bankası başkanı Roberto Campos Neto arasında online bir toplantının raporları gündeme geldi. “Kapalı kapı” toplantısı “kurumsal konuları” tartışmak için yapıldı, ancak başka bilgi verilmedi.

O dönem, bu gelişmelere rağmen fiyat çok yükselmedi ve Ripple’ın XRP’si aşağı yönlü bir trendle birkaç hafta daha geçirdi. Fakat düşüş trendi yerini yükselişe devretti diyebiliriz.

Bunun yanında piyasanın geri kalanı da benzer şekilde yukarı doğru ilerliyor. Bitcoin yaklaşık %2 arttı ve bir süredir beklenen 9.500 dolara yakın bir fiyatta işlem görüyor. Ethereum şu anda 250 dolara yaklaşıyor. Ancak Cardano, günün en büyük galibi; ADA şu anda iki sıra yükselerek piyasa değeriyle altıncı en büyük kripto para oldu.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın