Mart 14, 2024

XRP Coin İçin Merakla Beklenen Tahmin Geldi: Bu Tarihlere Dikkat, 1 Dolar Hedefi Kapıda!


Son güncellenme : 14.03.2024 - 20:07

Ripple XRP coin‘i geçtiğimiz hafta hızlı bir yükselişin ardından istikrar kazandı. Token geçtiğimiz hafta %11 artış gösterdi ve geçtiğimiz ay %30 yükseldi. Son tırmanışına dayanarak, analistler XRP’nin Nisan ayına kadar 1 dolaa ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Genel kripto para rallisinin soğumasına rağmen, birçok fiyat tahmini XRP coin de dahil olmak üzere Nisan ayında altcoinler için bir toparlanma öngörüyor. Haber yazıldığı sırada Ripple’ın yerel tokenı 0,6859 dolardan işlem görüyor. Ancak tahminler tokenın 7 doları geçerek yaklaşık 1 dolara yükseleceğini öngörüyor.

XRP’nin 68 doların üzerine çıkmasıyla birlikte, mevcut fiyat grafikleri tokenin 69 doların üzerine çıkması için yeni bir eşiğe işaret ediyor. Token bu direnci kırarsa, varlığın ne kadar yükseğe tırmanabileceğini söylemek mümkün değil.

Altcoin piyasasının geri kalanı son iki aydır yükselişte olduğu için Ripple XRP’deki son artış bazı yatırımcılar için geç oldu. Ancak XRP, varlığa olan ilginin son zamanlarda katlanarak artmasıyla zemin kazanıyor. Dünden beri düşüşte olmasına rağmen, token’ın fiyatı geçen hafta %11 arttı. Dolayısıyla, varlık için işlem hacmi de artmış durumda.

XRP, önümüzdeki haftalarda 1,88 dolar ve 5,85 dolar Fibonacci hedefleri ile 1,33 dolar orta dirence yakın hedeflere bakıyor. Bununla birlikte, Ripple’ın tokenı 1 dolara doğru yola çıkmak için ilk hedef olarak 0,7707 doları aşmaya çalışacak.

Ayrıca Ripple sahipleri, Ripple Labs’ın SEC ile devam eden davasının yakında sonuçlanacağını umuyor. XRP lehine bir karar sadece XRP’nin altındaki ateşi körükleyecek ve belki de 1 doların ötesindeki artışı daha kolay ve daha hızlı hale getirecektir. Nisan ayı altcoinler, özellikle de XRP için büyük bir ay olacak.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?