XRP Boğası Çıldırdı: “Fiyat Beklenmedik Seviyeye Fırlayacak!”


Son güncellenme : 24.10.2022 - 22:59

Sound Alive Records’un kurucusu ve Eric Finnerud (E. Smitty) Ripple fiyatına ilişkin tahmin paylaştı. CEO, $XRP fiyatının “5 haneli sayılara ve hatta ötesine ulaşacağına” inananıyor. Fiyatın gelecekte büyük bir patlama gerçekleştirebileceğine olan inancını da paylaştı.

E. Smitty’e yanıt veren bazı isimler ise bu tahminin gerçekçi olmadığını belirterek, karşı çıktı. XRP‘nin beş haneli fiyatlara ulaşması şu an için çok zor olsa da ihtimallerin her zaman mümkün olduğuna inananlar da mevcut.

Bazı kullanıcılar ise alay ederek, tahminin 1000 yıl sonra olabileceğini belirtti. İşe teknik olarak yaklaşan kullanıcılar ise çok büyük XRP yakımı olursa, bu tahminin geçerli olacağını belirtti.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere müzisyen, telif ücreti ödemek için XRP kullandığını açıklamıştı. Telif ücretlerinin yanı sıra masterin, prodüksiyon ve pazarlama için XRP ödemeleri de kabul ediyor.

E. Smitty, bir süredir ‘XRP boğası’ olarak tanımlanıyor. Müzisyen kısa bir süredir bu alanla ilgili olsa da büyük bir tutkuya sahip olduğunu yineliyor. Yakın zamanda takipçilerine token da dağıtan E. Smitty, bu hamlesiyle dikkat çekmişti.

XRP Davası: Ripple, SEC Karşısında Bir Zafer Daha Elde Etti!

Analistler XRP Fiyatı için Ne Söylüyor?

Birkaç analist, XRP fiyatında yükseliş hissiyatında olsa da bu türden uçuk tahminler elbette gelmedi. Bir analist, devam eden Ripple-SEC davasına istinaden bir tahmin yapmış ancak onun da tahmini %100 artışla sınırlı kalmıştı.

Tarafların davada bir özet karar talep etmesi, XRP fiyatında bir yükseliş yaratmıştı. 2020’de başlayan davada Ripple şirketine 1,3 milyar dolarlık ‘menkul kıymet’ satışı iddiasıyla dava açılmıştı. Bu davaya iki çalışan da dahil edilmiş ve işlemler kayıt dışı olarak tanımlanmıştı. Ripple ise bu ‘menkul kıymet’ iddalarını kabul etmiyor. Ripple’ın zaferi, XRP arzında bir şok yaratabileceği için sert bir artış ihtimali var. Ancak bu şokun bu oranda yükseliş yapması biraz iddialı tahmin.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Cryptoglobe

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?