XRP; Bitcoin ve Ethereum’dan Daha Hızlı ve Daha Fazla Önem Taşıyor!

Ripple (XRP) ortağı Xago, kripto para birimi hizmetlerini Afrika pazarında geniş alanlara yaymak için ciddi bir yatırım aldığını dile getiriyor. Bir diğer yandan firma XRP’yi kullanıyor. XRP’nin, Bitcoin ve Ethereum’a karşın işlemleri yapma hızı sebebiyle daha ciddi önem taşıdığını söylüyor.

Ripple (XRP) Ortağı, Kripto Para Hizmetlerini Afrika Pazarında Geniş Alanlara Yayıyor!

Xago, geleneksel ödeme aplikasyonlarını geçen ve kullanıcılarının parayı sınırların ilerisine hızlı bir şekilde götürmesine imkân sağlayan, yasal düzenlemelere uyumlu bir XRP/South African Rand (ZAR) borsası yönetmektedir.

Xago CEO’su olan Mark Chirnside ise, finansmanın şirketin maliyeti en aza indirme ve havale işlemlerinin hızını yükseltme misyonuna destek olacağını dile getirdi. Mark Chirnside, Moneyweb Crypto ile şirketinin bir diğer yandan dünyanın diğer yerlerinde olan borsalarla anlaşma kurmak için çalışmalar yürüttüğünü de cümlelerine ekledi. Son olarak konuya dair şu cümleleri kullandı:

‘’Bizimle entegrasyonu kabul etme konusunda tartışma yaptığımız 25 küresel borsamız var. Alanı düzenlemek için yetkililerle çalışıyoruz. Aynı zamanda işlevselliği satış noktasına kadar entegre etmek için birkaç perakende alanıyla da çalışıyoruz.’’

Jurgen Kunel: XRP, Şirketin Günlük Ödemeleri İçin Ciddi Önem Taşıyor!

Borsanın ana ticari yöneticisi ve kurucu ortağı olan Jurgen Kunel, XRP’nin şirketin günlük ödemeler için kripto para birimi fonksiyonu yapma misyonu tarafından kritik bir öneme sahip olduğunu dile getiriyor. Jurgen Kunel, XRP’nin Bitcoin ve Ethereum’a karşın işlemleri oluşturma hızı nedeniyle daha fazla önem taşıdığını bildiriyor. Jurgen Kunel konuya dair şu açıklamalarda bulunuyor:

“Ödeme hızı çok önemli. Örneğin; Bitcoin almanız gerekiyorsa, bir bloğu onaylamak ortalama 12 dakika sürer veya Ethereum ağında üç dakika ve son olarak XRP Ledger’ında ise üç saniye sürer.”

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.