XRP; Bitcoin ve Ethereum’dan Daha Hızlı ve Daha Fazla Önem Taşıyor!

0
242

Ripple (XRP) ortağı Xago, kripto para birimi hizmetlerini Afrika pazarında geniş alanlara yaymak için ciddi bir yatırım aldığını dile getiriyor. Bir diğer yandan firma XRP’yi kullanıyor. XRP’nin, Bitcoin ve Ethereum’a karşın işlemleri yapma hızı sebebiyle daha ciddi önem taşıdığını söylüyor.

Ripple (XRP) Ortağı, Kripto Para Hizmetlerini Afrika Pazarında Geniş Alanlara Yayıyor!

Xago, geleneksel ödeme aplikasyonlarını geçen ve kullanıcılarının parayı sınırların ilerisine hızlı bir şekilde götürmesine imkân sağlayan, yasal düzenlemelere uyumlu bir XRP/South African Rand (ZAR) borsası yönetmektedir.

Xago CEO’su olan Mark Chirnside ise, finansmanın şirketin maliyeti en aza indirme ve havale işlemlerinin hızını yükseltme misyonuna destek olacağını dile getirdi. Mark Chirnside, Moneyweb Crypto ile şirketinin bir diğer yandan dünyanın diğer yerlerinde olan borsalarla anlaşma kurmak için çalışmalar yürüttüğünü de cümlelerine ekledi. Son olarak konuya dair şu cümleleri kullandı:

‘’Bizimle entegrasyonu kabul etme konusunda tartışma yaptığımız 25 küresel borsamız var. Alanı düzenlemek için yetkililerle çalışıyoruz. Aynı zamanda işlevselliği satış noktasına kadar entegre etmek için birkaç perakende alanıyla da çalışıyoruz.’’

Jurgen Kunel: XRP, Şirketin Günlük Ödemeleri İçin Ciddi Önem Taşıyor!

Borsanın ana ticari yöneticisi ve kurucu ortağı olan Jurgen Kunel, XRP’nin şirketin günlük ödemeler için kripto para birimi fonksiyonu yapma misyonu tarafından kritik bir öneme sahip olduğunu dile getiriyor. Jurgen Kunel, XRP’nin Bitcoin ve Ethereum’a karşın işlemleri oluşturma hızı nedeniyle daha fazla önem taşıdığını bildiriyor. Jurgen Kunel konuya dair şu açıklamalarda bulunuyor:

“Ödeme hızı çok önemli. Örneğin; Bitcoin almanız gerekiyorsa, bir bloğu onaylamak ortalama 12 dakika sürer veya Ethereum ağında üç dakika ve son olarak XRP Ledger’ında ise üç saniye sürer.”

 

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın