Ocak 27, 2024

XRP Balinalarından 10 Yıllık Tarihi Zirve: Santiment Heyecanlandırdı!

Kripto analitik platformu Santiment tarafından yayınlanan son rapora göre XRP Ledger cüzdanlarında artış devam ederken balinalar da varlıklarını merkezi borsalara aktarmaya devam ediyor.

On-chain verilere göre sıfırdan fazla XRP barındıran cüzdan sayısı 5,02 milyona ulaştı. Öte yandan ağdaki balina aktivitesi son 10 yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Daha önce bu sayının 1,5 milyona yakın olduğunu belirten Santiment, son üç yıl içerisinde en az iki kat arttığının altını çizdi.

Gemini Borsasından XRP için Sözleşme Listelemesi

Önde gelen kripto para borsası Gemini, geçtiğimiz gün XRP/GUSG sürekli sözleşmesini duyurarak dikkat çekti. Borsa söz konusu listelemeyi duyurana kadar üç farklı tweet’te gizemli birkaç mesaj paylaşmıştı.

Sürekli sözleşmeler, yatırımcıların belirli bir vade tarihi olmaksızın bir coin’in fiyatı üzerine bahis oynamasına olanak tanıyan ve yaygın olarak kullanılan bir türev ürün türüdür. Gemini, GUSD paritesinin yanı sıra BTC/GUSD, ETH/GUSD ve PEPE/GUSD gibi kalıcı sözleşmeler de sunmaktadır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin hayranlığıyla tanınan Max Keiser, Solana ve XRP coin’i “merkezi çöp” olarak tanımlarken, Ripple‘ın yerel token’ının 0,01 dolara düşmesinin kaçınılmaz olduğunu iddia ediyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?