Şubat 5, 2024

XRP Balina Cephesinde 29 Milyonluk Dev Hareket: Satış Korkusu!

XRP cephesinde gerçekleşen önemli balina aktivitesinin ardından Ripple cephesinden gelen hamleyle daha da hareketlendi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Whale Alert tarafından sunulan bilgilere göre, 14,72 milyon dolar değerinde 29 milyon XRP bir borsaya aktarıldı.

Token’ın fiyatı da bu hamleden sonra bugün bir düşüş kaydetti. Ripple destekli token için türev verileri, XRP fiyatındaki düşüşle daha da uyumlu hale geldi ve token için ek çıkarımlar doğurdu.

XRP Balinası Bitstamp’a 29 Milyon Dolar Değerinde Token Gönderdi

Bilinmeyen bir cüzdan 5 Şubat’ta Bitstamp’a 29 milyon XRP gönderdi. Dahası, XRP’nin son zamanlarda 0,50 dolar seviyesine düşmesiyle bağlantılı olması dikkat çeken bir başka detay.

Ripple destekli token için türev verileri de XRP fiyatındaki düşüşle aynı zamana denk gelerek alım satım faaliyetlerinde ve yatırımcı güveninde bir düşüş olduğunu gösterdi.

Coinglass tarafından sunulan on-chain verilere göre, açık faiz %3,4’lük bir düşüşle 547,29 milyon dolar ulaşırken, opsiyon hacmi de %46,56’lık bir düşüşle 584,98 dolara geriledi.

Bu yazı yazılırken, XRP fiyatı son 24 saat içinde %1,22’lik önemli bir düşüş kaydetti ve şu anda 0,5051 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, token’ın haftalık grafiği de %3,22’lik bir düşüş kaydetti.

Buna ek olarak, token’ın piyasa değeri ve işlem hacmi bile sırasıyla %1,25 ve %32,04’lük bir düşüşe tanık oldu.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?