XRP Ağının Kullanımı Artarken Fiyatı Düşüyor


Son güncellenme : 30.05.2020 - 10:43

Ripple’ın amiral gemisi XRP, geçtiğimiz birkaç hafta içinde güçlü bir düşüş trendi yakaladı. Özellikle bu hafta, fiyat hareketinin ayılar tarafından kontrol altında tutulduğu görülüyor.

XRP ağının kullanımı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabildiğinden, bu seviyenin düşüşü geliyor. Bununla birlikte, bu yükseliş olgusunun, XRP’nin yakın vadeli fiyat hareketinin yeşile büründüğünü görmeye yetip yetmeyeceği konusu hala net değil.

Ethereum World News’a göre:

“XRP’nin son günlerdeki düşüş eğilimi, Bitcoin’in Ekim ayı sonunda 10.000 Dolar’ın üzerinde herhangi bir destek bulamadığı için 7.000 Dolar’ın altına düşmesinden kaynaklanan, yüksek satış baskısı görmekte olan toplu kripto pazarlarının bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.”

Fiyat Analizi

Fiyat açısından, Ripple’ın XRP Token’ı şu anda 0,21 ABD doları değerinde. Bu, kripto paranın son 24 saat içinde kırmızı renkte bürünmesinin ve geçen gün değerinde %0.18’lik bir kayıp yaşanmasının ardından geliyor. XRP, pazardaki üçüncü en büyük kripto paradır. Ancak, birçok yatırımcının daha büyük kayıplar yerine daha büyük kazançlar görmeyi umduğuna da eminiz …

Neler olduğunu görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto paralar hakkında daha fazla haber için, Koinfinans’ta kalın.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Furkan Bozkurt hakkında :

İstanbul Bilgi üniversitesi öğrencisiyim. Önceleri merak ederek başladığım kripto para ve finans konularını hala severek takip ediyorum. Bu alanda elde ettiğim bilgileri ve yaptığım çalışmaları paylaşmaktan keyif duyuyorum. Yaptığım detaylı piyasa analizlerini twitter hesabımdan paylaşıyorum. Beni takip ederek piyasayı daha yakından izleyebilirsiniz.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?