XRP Ağının Kullanımı Artarken Fiyatı Düşüyor

0
439

Ripple’ın amiral gemisi XRP, geçtiğimiz birkaç hafta içinde güçlü bir düşüş trendi yakaladı. Özellikle bu hafta, fiyat hareketinin ayılar tarafından kontrol altında tutulduğu görülüyor.

XRP ağının kullanımı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabildiğinden, bu seviyenin düşüşü geliyor. Bununla birlikte, bu yükseliş olgusunun, XRP’nin yakın vadeli fiyat hareketinin yeşile büründüğünü görmeye yetip yetmeyeceği konusu hala net değil.

Ethereum World News’a göre:

“XRP’nin son günlerdeki düşüş eğilimi, Bitcoin’in Ekim ayı sonunda 10.000 Dolar’ın üzerinde herhangi bir destek bulamadığı için 7.000 Dolar’ın altına düşmesinden kaynaklanan, yüksek satış baskısı görmekte olan toplu kripto pazarlarının bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.”

Fiyat Analizi

Fiyat açısından, Ripple’ın XRP Token’ı şu anda 0,21 ABD doları değerinde. Bu, kripto paranın son 24 saat içinde kırmızı renkte bürünmesinin ve geçen gün değerinde %0.18’lik bir kayıp yaşanmasının ardından geliyor. XRP, pazardaki üçüncü en büyük kripto paradır. Ancak, birçok yatırımcının daha büyük kayıplar yerine daha büyük kazançlar görmeyi umduğuna da eminiz …

Neler olduğunu görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto paralar hakkında daha fazla haber için, Koinfinans’ta kalın.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın