Ocak 8, 2024

XRP 126,7 Milyon Coinlik Dev Transferle Sarsıldı: Piyasa Spekülasyonları Yeniden Alevlendi!


Bugün Ripple’ın XRP coini, tarafından kaydedilen önemli balina transferleri gerçekleşti. Bu hareket küresel kripto ortamında bir kez daha spekülatif bir dalgası oluşturdu. Son verilere göre, son 24 saat içinde 126,7 milyon coin değerinde transfer gerçekleşti.

Dahası, altcoin tarafından kaydedilen bir fiyat düşüşünün ortasında piyasada balina işlemleri ortaya çıktıkça, kripto piyasası fanatikleri XRP’nin piyasa dinamiklerini kapsamlı bir şekilde izliyor gibi görünüyor.

XRP Balina İşlemleri

Whale Alert’e göre, transferler bilinmeyen cüzdanlar ve bir CEX arasında değiştirildi.

Özellikle, küresel çapta trader’ların ilgisini çeken ilk işlem, 26,7 milyon XRP’nin Lüksemburg Şehri merkezli bir kripto borsası olan Bitstamp’a taşındığını gösterdi. Bu arada, ikinci işlem 100 milyon XRP’nin Ripple’dan bilinmeyen bir cüzdana geçişini sergiledi.

Verilere göre, bilinmeyen bir cüzdan olan r4wf7enWPx…5XgwHh4Rzn’nin söz konusu miktarı Bitstamp’a aktardığı kaydedildi. Ripple’dan yapılan transfer ise bilinmeyen cüzdan rP4X2hTa7A…7XZ63sKxv3’e yapılmıştır.

İlginç bir şekilde, transfer edilen coin’lerin sayısı haber yazıldığı sırada 71,39 milyon doları buldu. Bu da kripto piyasası meraklıları arasında kayda değer endişeleri körükledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu haber yazıldığı sırada, XRP fiyatı son yirmi dört saat içinde %1,60’lık bir düşüş sergiledi. Şu anda 0,5589 dolardan işlem görüyor. Üstelik bu düşüşe haftalık %8,55 ve aylık %13,47’lik bir düşüş de eşlik etti.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 2 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Fatih o

    Xrp başındaki öküzler oldugu sürece bir adım gidemez adamlar coin yakmamakta kararlı

    Cevap Yazın
    • Vem

      Balina olduğu sürece coin çıkmaz balina satis yapar o zaman bir hedefe gider.