XRP, 0.30 Doların Altına Geriledi! Sırada Ne Var?

0
501
  • Temel Destek Seviyeleri: 0.286 dolar, 0.264 dolar, 0.25 dolar
  • Temel Direnç Seviyeleri: 0.3 dolar, 0.313 dolar, 0.321 dolar

XRP, Pazartesi günü 0,3 doların üzerine çıkmayı başardı. Kripto para birimi, düşmeye başlamadan önce 0.331 dolara kadar yükseldi. Dün XRP, önceki kısa vadeli düşüş kanalına geri döndü ve 0,313 dolara geriledi. Bu düşüş bugün XRP’nin 0,30 doların altına girmesiyle devam etti ve 0,285 dolar destek seviyene kadar ulaştı.

Fiyat sonrasında biraz toparlandı ve şu an 0,293 dolardan işlem görüyor. Kripto para, Ağustos 2020’nin tamamı boyunca 0.3 doların üzerinde işlem gördü ve 0.321 doların üzerine yakın bir günlük kapanış, boğa koşusunun devam etmesine izin verebilir.

Kısa Vadede Önemli Fiyat Seviyeleri

Satıcılar XRP‘yi düşürürse, ilk destek 0,286 dolar seviyesinde olacaktır. Fiyat 0.28 doların altında doğru hareket ederse, sonraki destek seviyeleri sırasıyla, 0.264 dolae ve 0.245 dolar olarak karşımıza çıkabilir.

Öte yandan, boğalar yeniden toplanıp daha yükseğe çıkabilirse, ilk direnç seviyesi 0,3 dolar olacaktır. Bunu takiben, bir sonraki direnç seviyeleri 0.313 dolar, 0.321 dolar ve 0.331 dolarda yer alıyor.

Analistler Ne Düşünüyor?

Kripto analisti Credible Crypto, XRP fiyatıyla ilgili oldukça iyimser düşüncelere sahip. Twitter üzerinden düşüncelerini paylaşan analiste göre XRP güçlü bir ralli için hazır. Analist oldukça kısa ve net bir paylaşım yaptı:

“BAYANLAR VE BAYLAR, XRP BAŞLADI!”

Para piyasalarının bir diğer usta analisti olan Peter Brandt ise, XRP ile ilgili uyarıda bulunmayı tercih etti. Bilindiği üzere XRP, Ripple’ın kendi kripto parası ve bu yüzden, manipülasyon ihtimaline karşı sık sık eleştirilerin hedefi oldu. Brandt Ripple, toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahip olduğu için XRP’ye karşı dikkatli  olunması gerektiğini söylüyor. Bitcoin’in birçok hamlesini bilen Peter Brandt, XRP’nin manipülasyona açık olduğu konusunda zaman zaman uyarılarda bulunmayı ihmal etmiyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın