XRP, 0.30 Doların Altına Geriledi! Sırada Ne Var?

  • Temel Destek Seviyeleri: 0.286 dolar, 0.264 dolar, 0.25 dolar
  • Temel Direnç Seviyeleri: 0.3 dolar, 0.313 dolar, 0.321 dolar

XRP, Pazartesi günü 0,3 doların üzerine çıkmayı başardı. Kripto para birimi, düşmeye başlamadan önce 0.331 dolara kadar yükseldi. Dün XRP, önceki kısa vadeli düşüş kanalına geri döndü ve 0,313 dolara geriledi. Bu düşüş bugün XRP’nin 0,30 doların altına girmesiyle devam etti ve 0,285 dolar destek seviyene kadar ulaştı.

Fiyat sonrasında biraz toparlandı ve şu an 0,293 dolardan işlem görüyor. Kripto para, Ağustos 2020’nin tamamı boyunca 0.3 doların üzerinde işlem gördü ve 0.321 doların üzerine yakın bir günlük kapanış, boğa koşusunun devam etmesine izin verebilir.

Kısa Vadede Önemli Fiyat Seviyeleri

Satıcılar XRP‘yi düşürürse, ilk destek 0,286 dolar seviyesinde olacaktır. Fiyat 0.28 doların altında doğru hareket ederse, sonraki destek seviyeleri sırasıyla, 0.264 dolae ve 0.245 dolar olarak karşımıza çıkabilir.

Öte yandan, boğalar yeniden toplanıp daha yükseğe çıkabilirse, ilk direnç seviyesi 0,3 dolar olacaktır. Bunu takiben, bir sonraki direnç seviyeleri 0.313 dolar, 0.321 dolar ve 0.331 dolarda yer alıyor.

Analistler Ne Düşünüyor?

Kripto analisti Credible Crypto, XRP fiyatıyla ilgili oldukça iyimser düşüncelere sahip. Twitter üzerinden düşüncelerini paylaşan analiste göre XRP güçlü bir ralli için hazır. Analist oldukça kısa ve net bir paylaşım yaptı:

“BAYANLAR VE BAYLAR, XRP BAŞLADI!”

Para piyasalarının bir diğer usta analisti olan Peter Brandt ise, XRP ile ilgili uyarıda bulunmayı tercih etti. Bilindiği üzere XRP, Ripple’ın kendi kripto parası ve bu yüzden, manipülasyon ihtimaline karşı sık sık eleştirilerin hedefi oldu. Brandt Ripple, toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahip olduğu için XRP’ye karşı dikkatli  olunması gerektiğini söylüyor. Bitcoin’in birçok hamlesini bilen Peter Brandt, XRP’nin manipülasyona açık olduğu konusunda zaman zaman uyarılarda bulunmayı ihmal etmiyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.