Wirex, Platformuna Bu 5 Yeni Kripto Para Birimini Ekledi

Dijital ödeme platformu Wirex, 5 yeni kripto para birimini desteklemeye başladı. Bunlar arasında AAVE, YFI, UNI, MKR ve LINK yer alıyor. Platform ayrıca token’ların sınırlı bir süre için işlem ücreti olmadan satın alınabileceğini söyledi.

Wirex, DeFi token’larını benimseyen diğer büyük ödeme platformlarının arasına katıldı. Şirket, kripto para birimlerinin faydalarına erişimi demokratikleştirmek istiyor. Wirex, varlıkların eklenmesinin gerçek dünyadaki sorunları ele alma ve tüketicilere fonları üzerinde daha fazla kontrol sağlama kararlılığının bir parçası olduğunu belirtti.

Bu gelişmeyle, dünya çapında 61 milyon yerde bulunan temassız Wirex kartlarını kullanarak Wirex platformunda daha fazla kripto varlığı satın almak, elde tutmak ve takas etmek artık mümkün. Şirket, yıl sonundan önce diğer DeFi tabanlı token’ları da dahil etme planları olduğu için token’ların dahil edilmesinin bu yıl son olmayacağını söyledi.

AAVE’nin İcra Kurulu Başkanı ve Kurucusu Stani Kulechov yaptığı açıklamada, Wirex’in varlıkların eklenmesiyle DeFi’ı ana akıma yaklaştırma konusunda büyük bir taahhüt gösterdiğini de söyledi. Kulechov’a göre bu gelişme, DeFi ve kripto alanının gelişimi için hayati bir önem taşıyor.

Wirex, DeFi alanının geliştirilmesine kanalize edilen bir dizi proje ve yenilikle son zamanlarda pazarda çok aktif. Gözlemciler, varlıkların eklenmesinin hem Wirex hem de ilgili kripto varlıkları için bir win-win (kazan-kazan) durumu olacağını kaydetti.

Kaynak : Invezz


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.