Winkelvoss İkizlerinin Nasıl Bitcoin Milyarderi Olduğu Beyaz Perdeye Aktarılıyor!

Bitcoin Milyarderleri Winklevoss ikizlerin Bitcoin hikayeleri beyaz perdeye aktarılıyor.

Winklevoss kardeşler ilk kez bir film haberiyle gündeme gelmiyor. Bilmeyenler için Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg’in eski üniversite arkadaşları olan kardeşler, Facebook fikrinin kendilerinden çalındığı iddiasını Oscar adaylığı kazanan “Sosyal Ağ/The Social Network” filminde ele almıştı.

Ben Mezrich yakın zamanda Bitcoin Billionaries adlı bir kitap yazdı. Gemini borsası kurucuları olan Winklevoss kardeşler şimdi kendi hikayelerinin anlatıldığı bu kitabı beyaz perdeye uyarlamak istiyor.

Söz konusu kitapta Winklevoss ikizlerinin kripto para maceraları yer alıyor. Bitcoin Billionaires isimli kitapta, kardeşlerin Facebook ile yaşanan ayrılığın ardından Ibiza’ya gitmeleri, burada Bitcoin hakkında bilgi sahibi olmaları ve zaman içerisinde nasıl dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri haline geldikleri anlatılıyor. Filmi kripto para topluluğu da merakla bekliyor.

İkızler Bitcoin’e yatırım yaptıkları ve Bitcoin’in tanesinin 100-120 dolar olduğu ilk zamanlarda Bitcoin’in dünyanın yeni para birimi olacağını öne sürmüşlerdi. Winklevoss ikizler, sektörde ilk Bitcoin milyarderleri olarakta biliniyor. Tyler ve Cameron Winklevoss’un bu film ile Bitcoin’in tanınırlığına katkı sağlayabileceği de düşünülüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.