WIN Coin Fiyat Tahmini: WINk Destek Seviyesinden Sıçrama Yapabilir

0

Son 30 günde %1000’in üzerinde artış yakalayan WINk (WIN) bu artışların önemli bir bölümünü son haftada gerçekleştirdi. 1 haftalık hareket %500 üzerinde görüldü. Zirve seviyesi 0,00297 dolar sonrasında bir düzeltme ihtiyacı görüldü. Gün içinde 0,0018 dolara kadar gerileyen varlık destek hattı 0,5 fib noktasında düşüşün önüne geçti. Varlık haber yazılırken 0,0021 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

WIN yükselişiyle beraber birçok yeni yatırımcının ilgisini çekti. Bu ilgi piyasa değerinde ciddi artışlarla sonuçlandı. Son fiyat hareketinde MACD sinyalleri düşüş eğilimine geçti. Sinyal hattı ile oluşan çatışma bölgesi her an tersine dönebilir. Bu duruma ek olarak RSI verilerinde son doji bölgesinde kırılma var. Bu kırılma düşüş etkisini bir nebze olsun tersine çevirmiş gibi görünüyor.

Kaynak: Tradingview WIN/USDT

Sonuç

50-SMA (0,00238) seviyesinin altındaki hareket düşüş baskısı görse de durum takip edilmelidir. Desteklenebilirse yükselme fırsatını görebilir. Bu da üst direnç seviyeleri 0,00247 dolar direncini tekrar teste geçirecektir. Varlık için görünen bu direnç ATH seviyesini teste geçmek üzere güçlü bir direnç görmüyor. Bu da yeni bir sıçrama fırsatını beraberinde getirebilir. Düşüş ihtimali şu an bulunan 0,00208 desteğinin yitirilmesiyle derinleşme şansı bulur. Alt destek noktası olan 0,0017 dolara kadar sürecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın