WIN Coin Fiyat Tahmini: WINk Destek Seviyesinden Sıçrama Yapabilir

Son 30 günde %1000’in üzerinde artış yakalayan WINk (WIN) bu artışların önemli bir bölümünü son haftada gerçekleştirdi. 1 haftalık hareket %500 üzerinde görüldü. Zirve seviyesi 0,00297 dolar sonrasında bir düzeltme ihtiyacı görüldü. Gün içinde 0,0018 dolara kadar gerileyen varlık destek hattı 0,5 fib noktasında düşüşün önüne geçti. Varlık haber yazılırken 0,0021 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

WIN yükselişiyle beraber birçok yeni yatırımcının ilgisini çekti. Bu ilgi piyasa değerinde ciddi artışlarla sonuçlandı. Son fiyat hareketinde MACD sinyalleri düşüş eğilimine geçti. Sinyal hattı ile oluşan çatışma bölgesi her an tersine dönebilir. Bu duruma ek olarak RSI verilerinde son doji bölgesinde kırılma var. Bu kırılma düşüş etkisini bir nebze olsun tersine çevirmiş gibi görünüyor.

Kaynak: Tradingview WIN/USDT

Sonuç

50-SMA (0,00238) seviyesinin altındaki hareket düşüş baskısı görse de durum takip edilmelidir. Desteklenebilirse yükselme fırsatını görebilir. Bu da üst direnç seviyeleri 0,00247 dolar direncini tekrar teste geçirecektir. Varlık için görünen bu direnç ATH seviyesini teste geçmek üzere güçlü bir direnç görmüyor. Bu da yeni bir sıçrama fırsatını beraberinde getirebilir. Düşüş ihtimali şu an bulunan 0,00208 desteğinin yitirilmesiyle derinleşme şansı bulur. Alt destek noktası olan 0,0017 dolara kadar sürecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.