Wall Street Kurdu Jordan Belfort, Bitcoin Hakkındaki Duruşunu Değiştirdi!

Fortune tarafından yayınlanan bir habere göre, Bitcoin’in 2018’de yaşadığı büyük düzeltmeden sonra ortadan kalkacağını belirten tanınmış yatırımcı ve borsacı Jordan Belfort, önde gelen kripto para birimine olan yaklaşımını değiştirdi. Ünlü yatırımcı BTC’nin 100.000 dolar’a ulaşabileceğine inanıyor.

Belfort,esasında Leo DiCaprio’nun başrolünde yer aldığı The Wolf of Wall Street filmi ile tanınıyor ve döneminin en ünlü dolandırıcıları arasında yer alıyor. Belfort söz konusu filminde yatırımcıları hiçbir değeri olmayan borsa senetleri ile manipüle ederek hızlı bir şekilde milyon dolarlar kazanmış sonrasında ise 1999 yılında yakalanıp hüküm giymişti.

Ünlü isim Fortune’e verdiği röportajında, 2017’de bir TV şovunda çöküşünü tahmin ettiğinde Bitcoin konusunda yanıldığını itiraf etti. O zamanlar, varlık 20.000 dolar seviyesine yaklaşmayı çalışıyordu. Belfort o dönem, Bitcoin’in düzenleyicilerin baskısı altında çökeceğinden emindi.

Ancak Belfort’un görüşü artık farklı. Popüler yatırımcı Bitcoin’in şimdiye kadar aralarında birçok kurumsal alıcı bulunan çok daha büyük miktarda destekçi edindiğini söyledi. Ayrıca hisse senetlerine göre avantajları sayesinde Bitcoin’in nihayetinde 100.000 dolar seviyesine ulaşabileceğine inanıyor.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.