Mart 5, 2023

Voyager’dan Yüklü Meme Coin Satışı! Devamı Gelecek Mi?  

İflas etmiş kripto kredi kuruluşu Voyager, elindeki kripto varlıklarını boşaltmaya devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz üzere firma SHIB varlıklarının önemli bir bölümünü sattı. Bu noktada meme coin yatırımcıları satışın devam edip etmeyeceğini merak ediyor.

Lookonchain tarafından paylaşılan verilere göre Voyager, 5.17 trilyon SHIB gibi önemli bir miktarı hala elinde tutuyor. Bu meme coin miktarı, 57.78 milyon dolarlık tahmini bir değeri temsil ediyor.

Bazı kripto yatırımcılarına göre, iflas sürecinde olan firmanın kalan SHIB varlıklarını satmadan önce daha uygun bir piyasa bekliyor olabilir. Yani meme coin fiyatının yükselmesi satış için daha mantıklı bir adım olacaktır. Öte yandan bazı topluluk üyelerine göre de, oyunda başka faktörler etkili olabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere iki durumda da, 300 milyar SHIB, iflas etmiş kripto komisyoncusu tarafından geçen hafta Coinbase kripto borsasına transfer edildi. Lookonchain ayrıca Şubat ortasından Mart başına kadar Voyager’dan Coinbase’e 28 milyon dolar değerinde 2.24 trilyon SHIB aktardığını bildirdi.

Voyager Shiba Inu meme coin satışı

Shibarium ve SHIB yakımı

Bunların yanında meme coin topluluğunun gündeminde daha önemli bir gelişme var. Topluluk esasında Shibarium beta sürümünün piyasaya sürülmesini bekliyor.

Katman 2 çözümünü desteklediğini gösteren projelere katılan BunnyVerse Token Official, Shibarium’un merkezi olmayan bir gelecek vizyonunu tam olarak desteklediğini duyurdu.

SHIB yakımı ile ilgili olarak, son yedi günde toplam 176.920.466 SHIB dolaşımdan kaldırılırken, son 24 saatte 11.212.649 meme coin yakımı gerçekleştirildi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u.today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?