Mart 3, 2023

200 Milyarlık Satış: Voyager Bu Meme Coin’i Elden Çıkarıyor!

İflas sürecine girmiş kripto kredi kuruluşu Voyager, elindeki kripto para birimlerinden kurtulmaya devam ediyor. Şirket geçtiğimiz gün tam olarak 200 milyar Shiba Inu’yi 2.45 milyon dolar karşılığında elinden çıkardı.

Daha önce bildirdiğimiz üzere Voyager, bir süredir milyonlarca dolar değerinde kripto transferleri gerçekleştiriyor. Büyük miktarlarda yapılan bu transferler kripto topluluğunun dikkatinden de kaçmıyor. Topluluk içinden birçok kişi, Voyager’in alacaklılara geri ödeme yapmak için elindeki kripto paraları sattığını düşünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu gelişmeye paralel olarak meme coin fiyatı kan kaybetmeye devam ediyor. Shiba Inu fiyatı, bugün bir noktada yüzde 9’un üzerinde değer kaybetti. Meme coin kayıplarının bir kısmını telafi etmeyi başarsa da, 0.000012 dolarlık kilit seviyenin üzerine çıkmayı başaramadı.

Bunların yanında IntoTheBlock’a göre, yaklaşık 100.000 adres SHIB’i 0.000012 dolar civarında satın aldı. Bu yatırımcı grubu halihazırda fiyat üzerindeki baskıyı artıran ve daha fazla satışı tetikleyebilecek kayıplara maruz kalıyorlar.

Voyager meme coin Shiba Inu'yu elden çıkarttı

Öte yandan, Voyager son satışlara rağmen hala cüzdanında 61 milyon dolar değerinde 5.37 trilyon Shiba Inu bulunduruyor. USDC ve Ethereum’dan (ETH) sonra SHIB, iflas etmiş kripto komisyoncusunun en büyük pozisyonu ve en çok sattığı pozisyon.

Voyager’ın düzenlediği satışın ne kadar süreceği bilinmiyor. Bununla birlikte, yakın gelecekte kalan trilyonlarca SHIB’den kurtulma kararı alması olası görünüyor. Voyager elindeki kripto paraları piyasaya daha agresif bir şekilde boşaltmaya başlarsa, Shibarium gibi heyecanlandıran gelişmelerin yokluğunda SHIB’nin fiyatı daha da düşebilir. Tabi bu süreçte genel piyasa eğilimi de önemli bir rol oynayacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?