Vitalik Buterin’den Bu Meme Coin’e 20 Milyonluk Destek!

0
Vitalik Buterin'den Bu Meme Coin'e 20 Milyonluk Destek!

Vitalik Buterin, Dogecoin vakfına 20 milyon meme coin bağışı yapmış olabilir. @CalisCihan tarafından dün bir tweet’te paylaşılan on-chain verilere göre, Vitalik Buterin 2 Kasım’da Dogecoin vakfına 20 milyon DOGE bağışladı.

Dogecoin haber paylaşımcısı Mishaboar, işlemi saatler sonra onayladı ve söz konusu işlemi Dogecoin Explorer’da görüntülemek için bir bağlantı paylaştı.

@CalisCihan, Dogecoin vakfının meme coin’leri aynı gün satmış olabileceğini tahmin ediyor, çünkü on-chain veriler vakfın 20 milyon DOGE’yi saatler sonra bir borsa adresine gönderdiğini ortaya koyuyor. @CalisCihan, Dogecoin Vakfı’nın token’ları satmış olabileceğini, çünkü o dönem DOGE’nin büyük bir ralli içinde olduğunu tahmin ediyor. Bunların yanında ne Dogecoin Vakfı ne de Vitalik Buterin’in bağışla ilgili herhangi bir açıklama yapmadığını belirtmekte fayda var.

Dogecoin vakfına destek

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Hem @CalisCihan hem de Mishaboar’ın zamanlama konusunda farklı tahminleri var. @CalisCihan, bağış ile Buterin’in işbirliği yaptığı uzun zamandır beklenen DOGE ETH köprüsünün lansmanı arasında bir bağlantı olabileceğine inanırken, Mishaboar olası bir teşvik olarak Dogecoin Hackathon’a işaret ediyor.

Ayrıca 2 Kasım’daki yaklaşık 2.9 milyon dolar değerindeki 20 milyon DOGE bağışı, Ethereum kurucusu tarafından Mayıs ayında yapılan yaklaşık 500 ETH bağışına ek olarak geldi. Buterin’in vakfa blockchain danışmanı olarak da hizmet ettiğini belirtmekte fayda var.

Bazı topluluk üyeleri, bağışın amacının belirsiz kalmasına rağmen son gelişmeyi heyecanla karşıladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın