Kasım 14, 2022

Vitalik Buterin’den Bu Meme Coin’e 20 Milyonluk Destek!


Vitalik Buterin, Dogecoin vakfına 20 milyon meme coin bağışı yapmış olabilir. @CalisCihan tarafından dün bir tweet’te paylaşılan on-chain verilere göre, Vitalik Buterin 2 Kasım’da Dogecoin vakfına 20 milyon DOGE bağışladı.

Dogecoin haber paylaşımcısı Mishaboar, işlemi saatler sonra onayladı ve söz konusu işlemi Dogecoin Explorer’da görüntülemek için bir bağlantı paylaştı.

@CalisCihan, Dogecoin vakfının meme coin’leri aynı gün satmış olabileceğini tahmin ediyor, çünkü on-chain veriler vakfın 20 milyon DOGE’yi saatler sonra bir borsa adresine gönderdiğini ortaya koyuyor. @CalisCihan, Dogecoin Vakfı’nın token’ları satmış olabileceğini, çünkü o dönem DOGE’nin büyük bir ralli içinde olduğunu tahmin ediyor. Bunların yanında ne Dogecoin Vakfı ne de Vitalik Buterin’in bağışla ilgili herhangi bir açıklama yapmadığını belirtmekte fayda var.

Dogecoin vakfına destek

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Hem @CalisCihan hem de Mishaboar’ın zamanlama konusunda farklı tahminleri var. @CalisCihan, bağış ile Buterin’in işbirliği yaptığı uzun zamandır beklenen DOGE ETH köprüsünün lansmanı arasında bir bağlantı olabileceğine inanırken, Mishaboar olası bir teşvik olarak Dogecoin Hackathon’a işaret ediyor.

Ayrıca 2 Kasım’daki yaklaşık 2.9 milyon dolar değerindeki 20 milyon DOGE bağışı, Ethereum kurucusu tarafından Mayıs ayında yapılan yaklaşık 500 ETH bağışına ek olarak geldi. Buterin’in vakfa blockchain danışmanı olarak da hizmet ettiğini belirtmekte fayda var.

Bazı topluluk üyeleri, bağışın amacının belirsiz kalmasına rağmen son gelişmeyi heyecanla karşıladı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?