Nisan 6, 2019

VeChain, Merkezsiz Oyun Platformu Plair’i Duyurdu


Son güncellenme : 02.10.2023 - 08:33

VeChain (VET) Blockchain tabanlı merkezsiz bir oyun platformu olan Plair (PLA), yakın zamanda alfa versiyonun resmi olarak başlatılıcağını duyurdu.


Plair bu twitter açıklamasında: “Başka bir dönüm noktasını tamamladık. PAIR ALPHA’yı sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bağlılığımızın meyvesi e-spor dünyasına devrim oluşturacak bu işi sizlere duyuruyoruz.”

Plair, Discord, Twitch ve Steam gibi oyun platformlarında bulunan özellikleri bir araya getirmeyi planlıyor. Platform gelecek yılın Mart aylarında kullanıcıların hizmetine sunulmasını planladı, kullanıcıların e-sport turnuvalarına ev sahipliği yapmaya, içerik oluşturma ve paylaşımlarına, diğer oyuncu gruplarıyla etkileşime girmelerin ve blockchain sisteminin üzerinde merkezi olmayan oyun uygulamarı oluşturmalarına olanak sağlamak istiyor.

Plair ile Esport Turnuvaları

Oyun platformu ilk başlarda League of legends, Dota 2, CounterStrike: Global Offensive, Pubg ve Fortnite gibi popüler oyunlar için 1v1 ve takımlı turnuvaları destekleyeceğini belirtti.

PLA’nın 3,74 milyon dolarlık piyasa değeri bulunuyor, yeni açılan AltDex Oyun Endeksi’nde (ALTGAME), en iyi 12’ci blockchain ekosistemli oyun platformunu oluşturuyor.

Kaynak: sludgefeed

Görsel: Plair resmi twitter hesabı

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar İsmet KAÇMAZ hakkında :

27 yaşındayım ve İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunuyum. Bitcoin'e 2017 yılında küçük bir yatırım ile başladım. Kripto paralar ve blockchain teknolojileri üzerine araştırma yapmaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?