Vechain Fiyatı Patladı! 0.026 Dolar’a Doğru %43 Artış Hedefliyor

0

Vechain (VET)’in fiyatı 12 saatlik grafikte yükselen bir üçgen modelinden çıkış yaptı. Boğalar için uzun vadeli fiyat hedefi 0.026 dolar olarak görünüyor. Dijital varlık yukarı yönlü çok az dirençle karşı karşıya.

Vechain’in Fiyatı Güçlü ve Yükselmeye Hazır Görünüyor

Vechain boğaları, grafiklere göre dijital varlığı yükselen bir üçgen modelinin üzerine itti ve işlem görmesini sağladı. Ardından, kritik direnç seviyesini kararlı bir şekilde 0.018 dolar’dan kıran Vechain’in fiyatı 0.0196 dolar’a ulaştı.

Vechain, 50-SMA ve 100-SMA’yı fethetmeyi ve ikisini de destek seviyelerine dönüştürmeyi de başardı. Yükselen üçgenin kırılması, VET’in 0.026 dolar’ı hedeflediği anlamına geliyor. Bu da, modelin yüksekliği referans noktası olarak kullanılarak hesaplanır ve %43’lük bir harekettir.

Vechain için potansiyel düşüş görünümü, 0.018’lik kırık direnç seviyesinin yeniden test edilmesi olacaktır. Genelde, bir üçgen modelin üzerindeki kırılmanın ardından, dijital varlık önceki direnci yeniden test etmek için geri gelebilir.

Vechain fiyatı daha yüksek seviyeler belirlediğinden, ancak RSI daha düşük zirveler oluşturduğu için fiyatla bir RSI ayrışması var gibi görünüyor. Bu da, düşüş olarak kabul edilir. Ayılar için potansiyel fiyat hedefi, 0.016 dolar’da 50-SMA olacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: fxstreet

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın