Vechain Fiyatı Patladı! 0.026 Dolar’a Doğru %43 Artış Hedefliyor

Vechain (VET)’in fiyatı 12 saatlik grafikte yükselen bir üçgen modelinden çıkış yaptı. Boğalar için uzun vadeli fiyat hedefi 0.026 dolar olarak görünüyor. Dijital varlık yukarı yönlü çok az dirençle karşı karşıya.

Vechain’in Fiyatı Güçlü ve Yükselmeye Hazır Görünüyor

Vechain boğaları, grafiklere göre dijital varlığı yükselen bir üçgen modelinin üzerine itti ve işlem görmesini sağladı. Ardından, kritik direnç seviyesini kararlı bir şekilde 0.018 dolar’dan kıran Vechain’in fiyatı 0.0196 dolar’a ulaştı.

Vechain, 50-SMA ve 100-SMA’yı fethetmeyi ve ikisini de destek seviyelerine dönüştürmeyi de başardı. Yükselen üçgenin kırılması, VET’in 0.026 dolar’ı hedeflediği anlamına geliyor. Bu da, modelin yüksekliği referans noktası olarak kullanılarak hesaplanır ve %43’lük bir harekettir.

Vechain için potansiyel düşüş görünümü, 0.018’lik kırık direnç seviyesinin yeniden test edilmesi olacaktır. Genelde, bir üçgen modelin üzerindeki kırılmanın ardından, dijital varlık önceki direnci yeniden test etmek için geri gelebilir.

Vechain fiyatı daha yüksek seviyeler belirlediğinden, ancak RSI daha düşük zirveler oluşturduğu için fiyatla bir RSI ayrışması var gibi görünüyor. Bu da, düşüş olarak kabul edilir. Ayılar için potansiyel fiyat hedefi, 0.016 dolar’da 50-SMA olacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak: fxstreet

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.