Şubat 22, 2023

VeChain Fiyat Analizi: 2023’ün Parlayan Yıldızı Olabilir Mi?


VeChain, Ocak ayının başından bu yana fiyatı iki katına çıktığı için 2023’te en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer alıyor. Ağdaki gelişmeler devam ettiği için kripto para birimi yükseliş eğilimi gösteriyor.

VeChain: 2023’te Ne Kadar Yükselebilir?

VeChain, fiyatını artırabilecek sürdürülebilir gelişmeler yayınladığı için bu yıl önemli bir yatırım olarak görülüyor. Blockchain, The HiVe adı verilen Web3 ve NFT alanlarına girecek ve etkinliğin 4 Mart 2023’te yapılması planlanıyor. İki önemli konuşmacı, sektörün Web3 oyuncularıyla işbirliği yapmaya hazırlanırken etkinliği süsleyecek.

Buna ek olarak, VeChain Pazartesi günü VeWorld Wallet adlı merkezi olmayan kripto para cüzdanını piyasaya sürdü. Cüzdan, kullanıcıların bir defter donanım cihazı kullanırken bir dizi özelliği yerine getirmelerine olanak tanıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere tüm bu gelişmeler göz önüne alındığında, analiz firması Changelly, VeChain için olumlu bir 2023 fiyat tahmini yaptı. Changelly’ye göre VET fiyatı, Aralık 2023’e kadar 0,044 dolar ortalama işlem fiyatı ile 0,052 dolar gibi yüksek bir değere ulaşabilir. Bu, mevcut fiyatı olan 0,030 dolardan yaklaşık %71’lik bir artış anlamına geliyor.

VET fiyatı 0,0294 dolardan işlem görürken ve 24 saatlik günlük işlemlerde %6 düşüş gösterdi. Bununla birlikte, Nisan 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,28 dolardan %89,54 düşüş gösterdi.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?