Mart 4, 2024

VeChain Fiyat Analizi: Analiste Göre Yükseliş Kapıda, Ekim Ayına Kadar Bu Seviyeler Gelebilir!

Ünlü kripto analisti EGRAG CRYPTO X’te VeChain (VET) token fiyatına ilişkin tahminini özetleyen bir grafik paylaştı. Grafik, Ekim 2024’e kadar 1,8 dolar potansiyel fiyat hedefi ile VET için yükseliş görünümünü gösteriyor.

Analizinin Kilit Noktaları

Analiste göre, VET şu anda tipik olarak düşüş göstergesi olarak görülen azalan bir kanal içinde işlem görüyor. Ancak, bu durumda azalan kanalın yükseliş eğiliminde olduğunu savunuyor.

VET için en kritik aşamanın, fiyatın şu anda 0,062 dolarlık mavi trend çizgisine denk gelen 0,5 Fibonacci geri çekilme seviyesinin üzerinde kapanmaya çalıştığı zaman olacağını vurguladı. VET bu seviyenin üzerinde başarılı bir kapanış yapabilirse, bu önemli bir yükseliş sinyali olacaktır.

Hedefine ulaşmadan önce altcoin‘in fiyatında potansiyel geri çekilmeler bekliyor. Ancak bu geri çekilmeleri yatırımcılar için alım fırsatı olarak görüyor. Grafik, VET için döngü zirvesinin Ekim 2024’te azalan kanal ile 1,618 Fibonacci geri çekilme seviyesinin kesiştiği noktada gerçekleşmesinin beklendiğini gösteriyor.

EGRAG CRYPTO’nun 1,8 dolarlık fiyat hedefi buradan geliyor. Hedef fiyata ulaşmadan önce VET varlıklarından kâr elde etme olasılığını kabul ettiğini belirtmek önemlidir.

VET Bu Hedefe Ulaşabilir mi?

Diğer analistler VeChain’in grafiğindeki yükseliş sinyallerini vurgulamış olsa da, teknik analizin her zaman %100 doğru olmadığını unutmamak çok önemlidir. Kripto para ticaretinde teknik analizin etkinliği tartışılan bir konudur. Bazı yatırımcılar bunun alım satım fırsatlarını belirlemek için değerli olabileceğine inanırken, diğerleri bunu tahmin olarak görmektedir.

Kripto piyasası oldukça değişken ve öngörülemezdir. Bu nedenle yatırımcılar yatırım kararları vermeden önce her zaman araştırma yapmalıdır.

VeChain’in Geleceği

VeChain, tedarik zinciri yönetimi, veri kanıtlama ve diğer kurumsal uygulamalar için çözümler sunan bir blok zinciri platformudur. VET token fiyatının geleceği, VeChain platformunun işletmeler tarafından benimsenmesi ve kripto pazarının genel performansı da dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlı olacaktır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere VeChain önemli bir ilerleme kaydetmektedir. Ek olarak birçok analist token üzerinde yükselişe geçmiştir. VET şu anda geçtiğimiz hafta %9,5 artışla 0,04898 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?